Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
GALA
Data dodania: 2017-02-21
Bal niezwykły

Bal niezwykły, bal szacowny, bal dostojny…- niepowtarzalny bal studniówkowy w Drzewicy

Takimi słowami rozpoczął swoje wystąpienie dyrektor Zespołu Szkół im. Hubala w Drzewicy – Pan Marian Pisarski.

W sobotę 14 stycznia 2017 r. uczniowie Liceum i Technikum im. Hubala w Drzewicy uczestniczyli w niepowtarzalnym balu studniówkowym.

Na balu obecni byli: Pan Sławomir Jakóbczyk z małżonką, reprezentujący Starostę Powiatu Opoczyńskiego, Burmistrz Gminy i Miasta w Drzewicy Janusz Reszelewski wraz z małżonką, dyrektor szkoły Marian Pisarski z małżonką, wicedyrektorka szkoły Anna Niemczyk-Więckowska wraz z małżonkiem, wychowawczynie klas: Grażyna Wójcik i Anna Reszka z małżonkami, nauczyciele i uczniowie z osobami towarzyszącymi oraz rodzice.

            Pan dyrektor szkoły w swoim wystąpieniu przywitał wszystkich zebranych i...

Data dodania: 2017-01-19
szkoły zaoczne

Słuchacze Liceum dla Dorosłych! Plan zjazdów w 2 semestrze dostępny w zakładce "szkoły zaoczne". Pierwszy zjazd 20 i 21 stycznia 2017r."

Data dodania: 2017-01-13
Rodzic Roku

Regulamin


Data dodania: 2016-12-27
Wicemistrzostwo Powiatu w piłce ręcznej chłopców

Sukcesem uczniów „Hubala” zakończyły się rozgrywane w dniu 24 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Opocznie Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje następujących szkół: Liceum Ogólnokształcace Nr 1 z Opoczna, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 z Opoczna, Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego z Opoczna, Zespołu Szkół Prywatnych z Opoczna oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Drzewicy. Grano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” 2 x 8 minut. Drzewiczanie rywalizację w tej fazie rozpoczęli od...

Data dodania: 2016-12-07