Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
Wicemistrzostwo Powiatu w piłce ręcznej chłopców

Sukcesem uczniów „Hubala” zakończyły się rozgrywane w dniu 24 listopada w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Opocznie Mistrzostwa Powiatu w piłce ręcznej chłopców. Do zawodów zgłosiły się reprezentacje następujących szkół: Liceum Ogólnokształcace Nr 1 z Opoczna, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 z Opoczna, Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego z Opoczna, Zespołu Szkół Prywatnych z Opoczna oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z Drzewicy. Grano w dwóch grupach systemem „każdy z każdym” 2 x 8 minut. Drzewiczanie rywalizację w tej fazie rozpoczęli od...

Data dodania: 2016-12-07
HARMONOGRAM ZAJĘĆ TECHNIKUM

Projekt ,,Szkolna Akademia Kompetencji
dla uczniów Technikum
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
w Drzewicy”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ


Data dodania: 2016-11-29
Warsztaty dziennikarskie w Opocznie

W dniu 17.11.2016 r. z inicjatywy Posła RP  Roberta Telusa odbyły się w MDK w Opocznie warsztaty kultury medialnej, które prowadzili wykładowcy i szkoleniowcy z Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu, redaktorzy, dziennikarze, montażyści i operatorzy z...

Data dodania: 2016-11-24
Artystyczny sukces naszych uczniów

16 listopada 2016 r. uczniowie Szkół "Hubala" w Drzewicy uczestniczyli w 13. edycji Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Opoczyńskiego.  Organizatorem był Powiat Opoczyński i Miejski Dom Kultury w Opocznie. Oficjalnego otwarcia Przeglądu dokonał starosta opoczyński Józef Róg.

W tegorocznej edycji Przeglądu udział wzięły tylko trzy najwytrwalsze szkoły: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Opocznie, I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Opocznie oraz Nasza Szkoła. Hasło przewodnie tegorocznego spotkania brzmiało: „Gdzie duch spotyka się z przestrzenią - świątynie, arcydzieła, pomniki”.

Nasi uczniowie wystąpili z programem – widowiskiem słowno-muzycznym pt. ”Co niesie matka noc...”, który okazał duże zainteresowanie i szczególne uznanie, gdyż zawierał ciekawe treści, efektowne ujęcia i świetne wykonanie, wszystko dopracowane pod każdym względem, (co można zauważyć na załączonych zdjęciach).

W Przeglądzie udział wzięli:...

Data dodania: 2016-11-22
HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Projekt ,,Szkolna Akademia Kompetencji
dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego
w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych
w Drzewicy”

HARMONOGRAM ZAJĘĆ


Data dodania: 2016-11-19