Organizacji pracy szkoły w systemie zdalnym
NAUCZANIE ZDALNE
od 26 października 2020 - 8 listopada 2020

Regulamin organizacji pracy szkoły w systemie zdalnym
od dnia 26 października 2020r.
Data dodania: 2020-10-25
zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego

Data dodania: 2020-10-19
Regulamin organizacji pracy szkoły w systemie hybrydowym od dnia 17 października 2020r
Obchody Dnia Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie Klas Pierwszych

Dziś, 13 października, obchodziliśmy święto edukacji narodowej oraz ślubowanie pierwszych klas w naszej szkole. Wzmożone zasady sanitarno-epidemiologiczne spowodowały, że dzień ten uczciliśmy bardzo symbolicznie, skupiając się na złożeniu ślubowania przez uczniów klas pierwszych oraz przekazaniu życzeń dla nauczycieli od pana dyrektora oraz samorządu szkolnego. Pan dyrektor Marian Pisarski przy tej okazji wręczył Nagrody Dyrektora dla wybranych nauczycieli i pracowników szkoły oraz poinformował, że Nagrodę Starosty przyznawaną dla jednego nauczyciela otrzymał Pan Waldemar Danielik za sumienną i owocną, całoroczną pracę oraz pozytywny wkład w kształcenie młodzieży. Uczniowie przygotowali dla naszej dyrekcji oraz nauczycieli kwiaty i słodkie prezenty, a w podsumowaniu uroczystości zaśpiewali piękne STO LAT! Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tych uroczystości.

===Galeria===

Data dodania: 2020-10-13