Szkoły Zaoczne

WAŻNE INFORMACJE PRZED EGZAMINEM ZAWODOWYM

UWAGA!

WAŻNE INFORMACJE PRZED EGZAMINEM ZAWODOWYM

Sprawdź harmonogram egzaminów w zakładce

DLA UCZNIÓW – EGZAMINY ZAWODOWE

• Na egzamin przyjdź zdrowy (bez objawów sugerujących chorobę zakaźną); trzymaj się wyznaczonych godzin i instrukcji podanych przez wychowawcę.
  • Nie możesz przyjść na egzamin, jeśli przebywasz w domu z osobą na kwarantannie lub izolacji, albo sam jesteś objęty kwarantanną lub izolacją.
  • Nie wnoś na teren szkoły zbędnych rzeczy (torebek, saszetek, książek, telefonów, maskotek itp.).
  • Na egzaminie możesz korzystać wyłącznie z własnych przyborów piśmienniczych (długopis, kalkulator). NIE BĘDZIE MOŻLIWOŚCI POŻYCZENIA OD INNYCH! Sprawdź też komunikat o przyborach w zakładce EGZAMINY ZAWODOWE.
  • Przynieś własną wodę pitną, przynieś własną kanapkę, aby zjeść w przerwie między egzaminami, jeżeli zdajesz więcej niż jeden egzamin w ciągu dnia.
  • Będziesz mógł opuścić budynek szkoły w przerwach między egzaminami lub pozostać na terenie szkoły. Jeżeli zostaniesz w szkole zachowaj dystans w stosunku do innych osób, odległość przynajmniej 1,5 m.
  • Czekając na wejście do szkoły zachowaj odstęp (1,5m), miej zakryte usta i nos. Zakrywanie ust i nosa obowiązuje na terenie całej szkoły.
  • Możesz założyć przyłbicę jeśli ze względów zdrowotnych nie możesz zakrywać ust i nosa maseczką.
  • Możesz być poproszony o chwilowe odsłonięcie twarzy w celu zweryfikowania tożsamości.
  • Obowiązkowo zdezynfekuj ręce.
  • Po zajęciu miejsca na sali egzaminacyjnej możesz odkryć usta i nos. Będziesz ponownie używał maseczki, gdy podejdzie do Ciebie nauczyciel, gdy będziesz wychodził do toalety, gdy skończysz pracę z arkuszem i będziesz wychodził z sali egzaminacyjnej.
  • Wrażeniami po egzaminie podziel się z kolegami wykorzystując media społecznościowe, komunikatory lub telefonicznie. Unikaj spotkań w grupie, np. przed szkołą oraz przed salą egzaminacyjną po zakończeniu egzaminu.
  • Obecność na egzaminie będziesz musiał potwierdzić własnoręcznym podpisem w wykazie zdających, korzystając z własnego długopisu.
  • Zapoznaj się z komunikatami i informacjami zamieszczonymi w zakładce DLA UCZNIÓW – EGZAMINY ZAWODOWE

POWODZENIA! TRZYMAMY ZA WAS KCIUKI!

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania egzaminu

Data dodania: 2021-01-05
Kolejny sukces uczennicy z HUBALA

Martyna Pawul z kl. 2 TA otrzymała właśnie zaproszenie do współpracy z Ministerstwem Edukacji i Nauki!

Martyna wzięła udział w projekcie - V Rada Dzieci i Młodzieży przy Ministerstwie Edukacji Narodowej i Nauki. Każde województwo reprezentowane jest przez dwóch uczniów. Martyna będzie reprezentowała nasze województwo wraz z uczniem z Łodzi! W tym roku do Ministerstwa Edukacji Narodowej wpłynęło aż 331 kandydatur, co oznacza, że na jedno miejsce przypadało aż 10 zgłoszeń! Jest to największe zainteresowanie członkostwem w Radzie od czasu powołania Rady Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej przy Ministrze Edukacji Narodowej w 2016 r. Wyniki ogłoszono w grudniu 2020 a kadencja Rady potrwa do 30 września 2021 r. Przypomnieć warto, że w ubiegłym roku szkolnym Martyna została jedną z młodzieżowych radnych gminnych (kadencja 2-letnia), następnie - w tym roku kalendarzowym - została członkiem pierwszego w dziejach Młodzieżowego Sejmiku Województwa Łódzkiego (każdy powiat reprezentuje 2 radnych), no i teraz - Warszawa! Martyna już otrzymała zaproszenie na pierwsze posiedzenie! Jak się okazuje - wszystko jest do zdobycia. Mieliśmy już dwóch posłów na Sejm, na rok 2016 - Macieja Żacha i Jacka Wojtarka. Teraz mamy doradcę ministra oraz samorządowca wojewódzkiego i gminnego w jednej osobie. Gratulujemy Martynie i życzymy jeszcze wielu sukcesów!

Data dodania: 2020-12-28
XXVI Przeglądu Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2020” online.

Konkurs online zorganizowano po raz pierwszy w związku z pandemią koronawirusa. Dotegorocznego przeglądu zostało zgłoszonych 62 prezentacje. W zdecydowanej większości byli tosoliści. Wysłuchano również 14 zespołów, jak wiemy z przyczyn oczywistych w okrojonym składzie,które zaprezentowały bardzo ciekawe wykonania. Poziom jak zwykle był wysoki . Naszą szkołęreprezentował zespół „KREATYWNE” w składzie: Gabriela Noga, Izabela Kobyłka, Julia Mastalerz,Małgorzata Wójcik, Martyna Pawul i Magdalena Szpocińska. Dziewczęta wykonały piosenkę„Pietryna” z własnym akompaniamentem instrumentalnym . Do konkursu zespół przygotowała p.Anna Pietrasik. Ich wykonanie uplasowało je na III miejscu w województwie. Jest to ogromneosiągnięcie i wyróżnienie. Serdecznie im gratulujemy.

Data dodania: 2020-11-23
Podsumowanie Konkursu

Kochani Uczniowie, nasz konkurs pod nazwą "Z miłości do Niepodległości" dobiegł końca, w związku z tym miło jest nam poinformować, że zwycięzcą został Piotr Kłusek z kl. I C, którego zdjęcie zdobyło największą ilość polubień. Gratulujemy zwycięzcy! Przypominamy, że laureat otrzyma książkę o tematyce historycznej oraz ocenę celującą z przymiotów historia lub język polski. Jednocześnie informujemy, że wszyscy uczestnicy konkursu zostaną docenieni.👋🙂

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie wszystkim uczniom, którzy przesłali zdjęcia oraz każdemu, kto poprzez tzw. lajkowanie przyłączył się do konkursowej rywalizacji.

Pozdrawiamy serdecznie!

Data dodania: 2020-11-19