MATURA PRÓBNA Z CKE online

Maturzyści, którzy zadeklarowali udział w próbnych egzaminach online proszeni są o zapoznanie się z harmonogramem egzaminów i komunikatem Dyrektora CKE

Data dodania: 2020-04-01

organizacyjny dotyczący pracy na odległość
 Organizacja pracy i regulacje w Zespole Szkół Powiatowych w Drzewicy
od 25.03.2020
Data dodania: 2020-03-31
KONSULTACJE ZDALNE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

DLA RODZICÓW I UCZNIÓW
W czasie nauki zdalnej zarówno uczniowie, jak i rodzice mają możliwość konsultacji z nauczycielami prowadzącymi zajęcia.
Poniżej zamieszczamy informację o terminach i sposobach zdalnych konsultacji
KONSULTACJE ZDALNE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW
Data dodania: 2020-03-30
Szanowni Rodzice i Opiekunowie, drodzy Uczniowie!

W związku z wprowadzeniem nowego rozporządzenia MEN z dnia 20 marca 2020 w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 , które wchodzi w życie z dniem 25 marca 2020, informuję, że od 25 marca 2020 do 10 kwietnia 2020  ( rozporządzenie MEN z dnia 20 marca 2020 zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświatyw związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19) w Zespole Szkół Powiatowych w Drzewicy funkcjonować będzie zdalne nauczanie z wykorzystaniem metod i technik kształcenia naodległość. Będziemy korzystać z dziennika elektronicznego, kontaktu mailowego, aplikacji GoogleClassroom i innych zaproponowanych przez nauczycieli.

Zajęcia będą prowadzone według dotychczasowego planu lekcji, który uwzględnia równomierne obciążenie uczniów w poszczególnych dniach tygodnia, dostępnego na stronie internetowej szkoły.Uczniowie będą oceniani i będzie sprawdzana frekwencja (frekwencja będzie wpisywana do dziennikana podstawie wywiązywania się ucznia z form aktywności zleconych w danym dniu przez nauczyciela).

W ZWIĄZKU Z TYM UCZNIOWIE SĄ ZOBOWIĄZANI:

– uczestniczyć w zajęciach zgodnie z dotychczasowym planem lekcji,

– samodzielnie wykonywać i przesyłać do nauczycieli zadane prace,

– regularnie sprawdzać pocztę w e-dzienniku, swoim mailu, lub innych aplikacjach, stosowanych przez nauczycieli,

– śledzić komunikaty na stronie internetowej szkoły (www.liceumdrzewica.pl)

Prosimy Państwa o nadzór nad odpowiedzialnym zachowaniem i pozostawanie dzieci w domach.Każdy uczeń i rodzic lub opiekun ma możliwość konsultacji z nauczycielem prowadzącym zajęcia przez e-dziennik, mailowo lub telefonicznie ( o szczegółowych terminach konsultacji zdalnych powiadomimy Państwa w kolejnym komunikacie)Kontakt z dyrekcją szkoły, wychowawcami i nauczycielami jest możliwy przez e-dziennik.

Marian Pisarski

Data dodania: 2020-03-24
Drodzy Uczniowie!

Proszę o systematyczne sprawdzanie wiadomości na e-dzienniku i zakładki z zadaniami domowymi.
W okresie zawieszenia zajęć w szkole, nauczyciele będą tam zamieszczać dla Was informacje o materiałach do samodzielnej pracy.
Liczę na Waszą mobilizację.
W razie pytań proszę o kontakt. Numery tel. zamieszczone poniżej na stronie.

A. Niemczyk - Więckowska

Data dodania: 2020-03-13