Jestes tutaj: Strona glówna -> News: CZŁOWIEK
CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA 12

loga

Powiat Opoczyński

w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Program Operacyjny Kapitał Ludzki realizuje projekt:

„Rozwój kompetencji - drogą do Przyszłości. Realizacja kursów Microsoft i Cisco oraz zajęć dydaktyczno - wyrównawczych”

W drugim cyklu projektu w roku szkolnym 2012/2013 uczniowie/uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. Stanisława Staszica w Opocznie oraz uczniowie/uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy intensywnie uczęszczają na zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze z języka angielskiego oraz kursy Microsoft i Cisco podnoszące ich kwalifikacje.

Największe zapotrzebowanie na rynku pracy dotyczy głównie pracowników posiadających wykształcenie zawodowe i średnie ze znajomością administratora sieci komputerowych jak i język angielski dlatego też udział w kursach MCSA i CCNA oraz zajęciach z języka angielskiego dają możliwość nabycia przez ucznia/uczennicę szkoły średniej praktycznych umiejętności zawodowych umożliwiających wykorzystanie ich u przyszłego pracodawcy.

II Cykl projektu realizowany jest w roku szkolnym 2012/2013

CZŁOWIEK - NAJLEPSZA INWESTYCJA