Jestes tutaj: Strona glówna -> News: BAL STUDNIÓWKOWY W DRZEWICY
BAL STUDNIÓWKOWY W DRZEWICY

W dniu 09.02.2013 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy  odbył się  bal studniówkowy. Do tego niecodziennego wydarzenia od trzech tygodni przygotowywali się uczniowie klas: trzeciej policyjnej oraz czwartej technikum informatycznego i logistycznego. Abiturienci,  pod czujnym okiem pana Andrzeja Króla,  do późnych godzin wieczornych dekorowali  wnętrze sali gimnastycznej, które zmieniło się w gotycką salę rycerską. Profesjonalna  choreografia  i perfekcyjne przygotowanie uczniów do wykonania poloneza  były dziełem pani  Aliny Szymańskiej - instruktorki z  Gminnego Ośrodka Kultury w Drzewicy.

Uroczystość rozpoczęła się od słów podziękowań wygłoszonych przez  przedstawicieli uczniów oraz ich rodziców. Pani Dyrektor Monice Machuli oraz wychowawczyniom Elżbiecie Woźniak i Annie Reszce wręczono kwiaty wraz z podziękowaniami  za trud nauczania, wychowania i przygotowania do wejścia w dorosłość.  Wyrazy uznania i wdzięczności skierowano  również do wszystkich nauczycieli oraz osób zaangażowanych w pracę z młodzieżą.  Ciepłe słowa pod adresem uczniów wypowiedziała Pani Dyrektor, chwaląc ich za ciężką pracę   włożoną   w przygotowanie tej ważnej uroczystości,  przypadającej na sto dni przed maturą. W imieniu władz samorządowych głos zabrał pan Andrzej Sosnowiec, który życzył uczniom powodzenia  na egzaminie maturalnym, a tego wieczoru  niezapomnianych wrażeń i  udanej zabawy.

Wszyscy uczestnicy balu z podziwem obejrzeli wykonanego przez uczniów poloneza. Wspaniała zabawa w niepowtarzalnej atmosferze trwała aż do rana. Studniówkowe wrażenia zostaną w pamięci i w sercach  na długie lata.

Data dodania: 2013-02-13