Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Comenius
Comenius - Bułgaria c.d.

Gorące pozdrowienia  z gorącej Bułgarii. Nasza podróż minęła niczym popołudniowa drzemka (25h). Kiedy dojechaliśmy do hotelu  bardzo zachciało nam się pić, więc otworzyliśmy  lodówkę w pokoju - pełną drinków, ucieszeni postanowiliśmy spróbować. Następnego dnia po śniadaniu mieliśmy dodatkową dawkę emocji, ponieważ zapasy w lodówce były uzupełnione, jednak po chwili zapukała pokojówka z kilkunastocentymetrowym rachunkiem…(słono nas to kosztowało).  Drugiego dnia zostaliśmy zaproszeni na pokaz oraz naukę tańca bułgarskiego który bardzo nam się spodobał. Po wszystkich (nie)udanych próbach tańca Anglicy zaproponowali żebyśmy zatańczyli Harlem shake. Każdy bardzo wczuł się w rolę i trząsł się niczym galaretka.

Pozdrawiamy nasza szkołę a  w szczególności II P.

Data dodania: 2013-04-21