Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Z Warsztatami terapii Zajęciowej już po raz szósty!!!
Z Warsztatami terapii Zajęciowej już po raz szósty!!!

W dniu 6 czerwca 2013 roku, na miejscowym Orliku przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy odbyły się VI Integracyjne Zawody Sportowe uczniów naszej szkoły i uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej w Drzewicy.

Tradycyjnie imprezę rozpoczęła wspólna rozgrzewka, gdzie każdy uczestnik miał za zadanie poprowadzić przez siebie wymyślone ćwiczenie. Po niej rozpoczęły się  gry i zabawy przygotowane specjalnie na tą okazję i prowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego naszej szkoły. Odbył się także mecz piłki nożnej, po którym nastąpiło podsumowanie zawodów. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy dyplom  i nagrodę w postaci słodyczy.

Data dodania: 2013-06-07