Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Program edukacji ekologicznej
Program edukacji ekologicznej

Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi podjął decyzję o przyznaniu dotacji  w wysokości 35735,00zł na zadanie pn. Program edukacji ekologicznej pn. „Opoczyńskie Eko-trendy”, realizowany przez Powiat Opoczyński, przy zaangażowaniu przez powiat środków własnych w wysokości 8600,00zł.

W ramach powyższego programu, ZSPg Drzewica organizuje wycieczkę do Kopalni Węgla Brunatnego i Elektrowni Bełchatów. Jej uczestnikami będą wytypowani uczniowie ZSPg przejawiający zainteresowania przedmiotami przyrodniczymi.

Nasza Szkoła sukcesywnie bierze udział w przygotowaniu i realizacji projektów ekologicznych. W ostatnich latach udało się nam uzyskać wiele cennych pomocy naukowych, wzbogaciliśmy własny warsztat merytoryczny, a nasi uczniowie zdobyli cenną wiedzę z zakresu ekologii i ochrony środowiska.

Data dodania: 2013-06-27