Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Dzień Edukacji i Ślubowanie Klas Pierwszych
Dzień Edukacji i Ślubowanie Klas Pierwszych

W piątek, 11 października odbyła się w naszej szkole uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Obchody  rozpoczęły się o godz.10:50 na sali gimnastycznej, na której zgromadziły się wszystkie klasy wraz z nauczycielami i dyrekcją oraz pozostali pracownicy szkoły.

Uroczystość rozpoczął program artystyczny przygotowany przez klasę IIPT, pod kierunkiem wychowawcy Waldemara Danielika, ze wsparciem ze strony kl.IA. Uczniowie przygotowali występ słowno – muzyczny oraz życzenia i kwiaty dla grona pedagogicznego. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor, Andrzej Król, który w swoim przemówieniu podkreślił rolę i wartość edukacji we współczesnym świecie.

Był to również szczególny dzień  dla nowych uczniów w społeczności szkolnej, gdyż w tym właśnie dniu odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych – IA oraz IT, które poprowadziły wychowawczynie tych klas, Ilona Długosz i Anna Reszka.

Uroczystości zakończyło wręczenie przez Dyrektora nagród dla nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły.

Laureatką Nagrody Starosty w tym roku została Pani Ilona Długosz, nauczyciel języka angielskiego.

Data dodania: 2013-10-15