Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Po raz siódmy z WTZ
Po raz siódmy z WTZ

Dnia 28 maja na boisku Orlik w Drzewicy, odbyły się zawody integracyjne uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej w Drzewicy. Cykliczna impreza została zorganizowana już po raz siódmy i miała podobny charakter co w latach ubiegłych. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej rozgrzewki, przeprowadzonej w formie zabawy. W części głównej zawodów uczestników podzielono na trzy mieszane drużyny, które rywalizowały w formie wyścigów rzędów. Ostatnim punktem zawodów był  tradycyjny mecz piłki nożnej. Podczas podsumowania każdy uczestnik spotkania otrzymał pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że była to udana impreza, w której chodziło przede wszystkim o dobrą zabawę i integrację środowiska lokalnego.

Naszą szkołę w imprezie reprezentowali uczniowie klasy IZ: Radosław Gapys, Angelika Golińska, Klaudia Garncarek, Magdalena Zieja, Jarosław Wroński, Eliza Noga, Martyna Skapczyńska, klasy IIP: Magdalena Krzemińska, Alkesandra Bińkowska, Agnieszka Milczarek oraz uczniowie klasy IIZ: Arkadiusz Bors, Piotr Pyzik, Mateusz Niezabitowski, Rafał Michalski, Piotr Andrzejczak, Radosław Stępień i Dawid Kobyłka.

Data dodania: 2014-05-29