Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Licealiada 2014/2015 zainaugurowana
Licealiada 2014/2015 zainaugurowana

Inauguracja zawodów sportowych w ramach licealiady 2014/2015

W dniu 24 września indywidualnymi biegami przełajowymi zainaugurowano w Mniszkowie zmagania sportowe w ramach licealiady. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali głównie uczniowie klas pierwszych, którzy pobiegli na miarę swoich możliwości zajmując miejsca pod koniec pierwszej dziesiątki. Skład naszej drużyny w tych zawodach:

Eliza Noga, Katarzyna Kowalska, Jacek Wojtarek, Damian Gawin.

Dwa dni później na bieżni Centralnego Ośrodka Sportu w Spale odbyły się Mistrzostwa Powiatu w lidze lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców. Nasze reprezentacje  w tych zawodach walczyły bardzo ambitnie, nawiązując wyrównaną walkę z uczestniczącymi szkołami. Ostatecznie dziewczęta zostały sklasyfikowane na czwartym miejscu (z niewielką stratą do drugiego miejsca), natomiast chłopcy na szóstym. Najlepiej indywidualnie zaprezentowały się: Kinga Namielska i Małgorzata Karkowska oraz Mateusz Kucharczyk i Piotr Wójcik.

Kolejnymi zawodami w kalendarzu imprez Szkolnego Związku Sportowego będą sztafetowe biegi przełajowe, które odbędą się 15 października w Mroczkowie Gościnnym.

Data dodania: 2014-09-29