Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Ogólnopolski Dzień Aptekarza
Ogólnopolski Dzień Aptekarza

26 września 2014, piątek

W  tym dniu odwiedziliśmy cztery lokalne apteki to były bardzo ciekawe i miłe spotkania,w jednej z aptek dowiedzieliśmy się o funkcjonowaniu apteki zobaczyliśmy wnętrze pomieszczeń w których przygotowuje się leki poznaliśmy ciekawy farmaceutyczny sprzęt.

W ten sposób uczciliśmy Dzień Aptekarza. Aktywnie uczestniczyły w tym wydarzeniu dziewczyny z grupy ratowniczej. Jednak to nie koniec aktywnego dnia w południe w szkole zapropagowaliśmy TRZECI ŚWIATOWY DZIEŃ ANTYKONCEPCJI pod hasłem TWOJE ŻYCIE TWÓJ WYBÓR, do którego zaangażowaliśmy  dużą grupę dziewczyn.Wszystkim chętnym i pomocnym w przeprowadzeniu akcji dziękuję.

(A.K.)

Data dodania: 2014-10-02