Jestes tutaj: Strona glówna -> News: „Pełna miska dla zwierząt z przytuliska”
„Pełna miska dla zwierząt z przytuliska”

Pełna miska dla zwierząt z przytuliska” to hasło przewodnie akcji przeprowadzonej na przełomie października i listopada  2014 przez uczniów ZSPg w Drzewicy. Celem przedsięwzięcia była pomoc dla podopiecznych miejscowego przytuliska, połączona z integracją dzieci i młodzieży z gminnych placówek oświatowych. W ramach akcji zorganizowano konkurs fotograficzny, którego laureatkami zostały: Zuzia Domagała i Natalia Smolarek ze Szkoły Podstawowej w Idzikowicach oraz Julia Starnawska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. W dniu 02.12.2014 uczestnicy akcji  osobiście przekazali zebrane dla zwierząt  poduszki, zabawki, puszki jedzenia, karmę suchą, legowiska i koce opiekunom zwierząt z Drzewickiego Przytuliska. Była to doskonała okazja do odwiedzenia placówki połączona z możliwością spędzenia niezapomnianych chwil ze zwierzętami. Inicjatorką akcji była uczennica kl.  IP Karolina Abratkiewicz, koordynacją zajęła się nauczycielka Anna Reszka. Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy włączyli się w realizację projektu.

Data dodania: 2014-12-09