Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Mikołaj w przedszkolu
Mikołaj w przedszkolu

W poniedziałek 8 grudnia 2014 Święty Mikołaj z ZSPg w Drzewicy wraz ze śnieżynkami odwiedzili przedszkolaków z Zielonej Dolinki w Krzczonowie. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały przyjazdu wyjątkowego  gościa, dla którego przygotowały wierszyki, oraz przepiękną  laurkę. Mikołaj , zgodnie z tradycją, wręczył milusińskim słodkie prezenty, opowiedział o swoich przygodach oraz zatańczył  przy skocznych rytmach przedszkolnych piosenek. W przedszkolu i w sercach uczestników panowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Mikołaj -  Bartek Chałubiński (II T),  śnieżynki   Patrycja Bogatek i Kinga Namielska (IILO) oraz opiekunka Anna Reszka wrócili od przedszkolaków z niezapomnianymi wrażeniami,  za które dziękują dzieciom i ich wychowawcom.

Data dodania: 2014-12-11