Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Wycieczka do Ponetex
Wycieczka do Ponetex

10 kwietnia  uczniowie kl.I technikum logistycznego z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy wraz z nauczycielem Panią Edytą Bartos poznawali specyfikę działalności firmy logistycznej Ponetex. Na początku kierownik terminalu w Skierniewicach Pani Marzena Wach omówiła bieżącą działalność firmy. Oprowadziła nas po części biurowej gdzie przyjmowane są zamówienia, następnie przeszliśmy do części magazynowej .Kierownik magazynu pokazał specyfikę pracy strefy przyjęć, składowania i wydań. Mogliśmy zaobserwować przyjęcie towaru i składowanie za pomocą środków transportu wewnętrznego. Ponetex  obsługuje takie firmy jak Lewiatan i Żywiec. Chłopcy byli wręcz wniebowzięci kiedy znaleźliśmy się blisko  hali magazynowej Żywca. Perspektywa pracy w biurze nie, między puszkami groszku i kukurydzy nie, ale Żywiec tak…………..

Data dodania: 2015-04-22