Jestes tutaj: Strona glówna -> News: „Marzenie Nataszy”
„Marzenie Nataszy”

W dniu 11 grudnia 2015 roku uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy, wyróżnieni za talenty w różnych kategoriach podczas Przeglądu Artystycznego szkół ponadgimnazjalnych powiatu opoczyńskiego, w ramach nagrody wyjechali do Teatru im. Stefana Jaracza w Łodzi. Uczestniczyli w spektaklu pt. „Marzenie Nataszy” autorstwa Jarosława Pulinowicza i w reżyserii Nikołaja Kolady. W głównej roli wystąpiła Agnieszka Skrzypczak, a towarzyszył jej na scenie Karol Puciaty. Sztuka była bardzo ekspresyjna, skrajnie emocjonalna, od niebywałego szczęścia, po głęboką rozpacz dwóch na pozór różnych szesnastolatek. Cały spektakl trwał około 100 minut, a po nim  uczniowie mieli szansę rozmowy z aktorami grającymi  na scenie. Podczas dyskusji, uczniowie wypowiedzieli swoje opinie o obejrzanej sztuce. Uczniowie w miłych nastrojach, pod opieką Elżbiety Woźniak bezpiecznie wrócili do domów.

Data dodania: 2015-12-16