error
Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym
Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

Dnia 15.01.2016 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w ramach licealiady. Do zawodów zgłosiło się 7 reprezentacji (6 zespołów chłopców i 5 dziewcząt) ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu opoczyńskiego. Oprócz gospodarzy zawodów rywalizowały drużyny z Zespołu Szkół Technicznych z Mroczkowa Gościnnego, Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego z Opoczna, Zespołu Szkół Ogółnokształcących z Opoczna, Zespołu Szkół Zawodowych z Żarnowa, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 z Opoczna oraz Zespołu Szkół Prywatnych z Opoczna.

W kategorii chłopców rywalizowano w dwóch grupach, natomiast dziewczęta grały systemem „każdy z każdym”. Męski zespół „Hubala” grający w składzie: Dominik Socha IIT, Dominik Białek IZ i Dawid Łaski IIZ zajęli w swojej grupie eliminacyjnej drugie miejsce. W półfinale nasi uczniowie, ubiegłoroczni Mistrzowie Powiatu przegrali po bardzo wyrównanym i zaciętym spotkaniu z „Ekonomikiem”. W kolejnym spotkaniu, meczu o trzecie miejsce w turnieju pewnie zwyciężyli ekipę z ZSZ Żarnów, kończąc zawody na pozycji medalowej.

Turniej dziewcząt nie był dla nas tak szczęśliwy, drzewiczanki nie sprostały mocnym drużynom przeciwniczek w rezultacie zajęły miejsce poza czołową trójką.  Drużynę reprezentowały uczennice klasy IIP: Karolina Abratkiewicz i Daria Piekarska.

Na szczególną pochwałę zasłużyli uczniowie naszej szkoły: Eliza Noga, Radosław Gapys, Maciej Żach, Jakub Szymański, Michał Jurek i Hubert Ptaszek, którzy pomogli w organizacji zawodów.

Data dodania: 2016-01-19