Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Targi Mody Fast Fashion
Targi Mody Fast Fashion

Międzynarodowe Targi Mody Fast Fashion

W piątek 4 marca młodzież  ZSPg  w Drzewicy wspólnie z uczniami Gimnazjum w Drzewicy oraz Gimnazjum w Poświętnym uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Mody Fast Fashion w Rzgowie. Uczestnicy wycieczki byli świadkami premiery kolekcji polskich producentów wiosna/ lato 2016 . Wśród modelek publiczność mogła zobaczyć Osi Ugonoh, zwyciężczynię IV edycji Top Model. Oprócz pokazów mody wręczono również prestiżowe nagrody Złote Manekiny 2016, które są wyrazem uznania dla  wystawców Międzynarodowych Targów Mody dla innowacyjności i rozwoju branży odzieżowej. Ponadto młodzież mogła wysłuchać wykładów, między innymi na temat kształtowania wizerunku, trendów w modzie oraz obejrzeć stoiska polskich producentów odzieży. Nasza grupa była żywo zainteresowana nowościami, które będą lansowane  w modzie na najbliższy sezon.

Wszyscy byli bardzo zadowoleni z  nietypowej wycieczki, nie tylko przyjemnie spędzili czas, ale wzbogacili swoją wiedzę o inne dziedziny.

Data dodania: 2016-03-13