Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Warsaw Gastro show 2016
Warsaw Gastro show 2016

Międzynarodowe Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro show 2016

28 września grupa naszych uczniów wraz z młodszymi kolegami z Gimnazjum w Drzewicy brała udział w Międzynarodowych Targach Gastronomicznych – Warsaw Gastro show 2016 w Nadarzynie. Jest  to nowa inicjatywa targowa, dedykowana dla branży spożywczej, gastronomicznej oraz hotelarskiej. Po przebrnięciu olbrzymich kolejek jakie utworzyły się przy bramkach wejściowych mogliśmy wreszcie wejść do środka i zapoznać się z ofertą targów. Producenci  i dystrybutorzy prezentowali szeroką gamę produktów spożywczych, sprzętu oraz wyposażenia dedykowanego sektorowi HoReCa.

Zainteresowanie wzbudzały stoiska wystawowe, na których można było skosztować wyśmienitych potraw i napojów, oraz porady znanych postaci telewizyjnych i kucharzy ( zarówno zawodowych, jak i amatorów ) np. Kevin Aiston. Chętni mogli zgłębiać tajniki kuchni skandynawskiej czy włoskiej. Poczynania kucharzy prezentowane były na wielkich telebimach. Chłopców bardziej interesował klasyczny samochód sportowy z przełomu lat 70 i 80 tych marki BMW. Piękno i moc w czystej postaci.

Zakupy w Centrum Handlowym w Jankach zakończył tę interesującą wycieczkę, która odbyła się pod opieką nauczycieli: pp. Edyty Stobienieckiej,  Edyty Bartos i Waldemara Danielika.

Data dodania: 2016-11-02