Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Dzień Absolwenta, Dzień Patrona
Dzień Absolwenta, Dzień Patrona

27.04. 2017 – dziś w „Hubalu” obchodziliśmy Dzień Absolwenta połączony z Dniem Patrona Szkoły. Bardzo miła, odświętna uroczystość.  Poczet sztandarowy, przekazanie sztandaru młodszym kolegom, bardzo ciekawe przemówienie dyrektora szkoły połączone ze wspomnieniami na temat mjra Hubala, oparte na relacjach świadków – mieszkańców tych stron.

Program artystyczny upamiętniający postać naszego patrona – mjra Hubala, przygotowali uczniowie klas pierwszej i drugiejpod kierunkiem pana Remigiusza Biedrowskiego.

Po części estradowej podziękowania za trud, jaki w ciągu tych kilku lat wkładali w życie naszej szkoły, w tym gratulacje za wyniki, za osiągnięcia, za zaangażowanie. Ilość oklasków świadczyła o tym, że było komu i było czego gratulować.  Szkoda, że muszą już odejść w świat szeroki.

Jak co roku Starosta Powiatu Opoczyńskiego funduje nagrodę dla najlepszego absolwenta. W tym roku nagrodę tę otrzymał… przy dźwięku werbli… uczeń kl. III policyjnej LO – Damian Wójcik. W imieniu pana starosty Powiatu Opoczyńskiego Pana Józefa Roga wręczyła Pani dyrektor wydziału oświaty - Małgorzata Grzesińska, gratulując absolwentom i dobrego wyboru szkoły (naszej) i dobrych wyników.

Wszyscy absolwenci otrzymali przy pełnej publiczności swoje świadectwa ukończenia szkoły a wielu z nich także nagrody i dyplomy. Wręczały wychowawczynie klas maturalnych – pani Grażyna Wójcik i pani Anna Reszka,a uścisk dłoni dyrektora szkoły spotkał wszystkich.

Świadectwa ukończenia szkoły z wyróżnieniem i nagrody otrzymali:

– Karolina Abratkiewicz kl. III P (bdb wyniki, wzorowe zach., zaangażowanie w życie szkoły)

–Hubert Ptaszek kl. IV T (bdb wyniki, wzorowe zach., zaangażowanie w życie szkoły)

Siedem osób otrzymało świadectwa ukończenia szkoły za dobre wyniki w nauce - Aleksandra Wojgienica

- Daria Piekarska, Natalia Rosik, Julia Starnawska  Nadia Król, Łukasz Malinowski, Dariusz Myśliński.

Nagrody za zaangażowanie: Jakub Grudziecki, Natalia Minkina.

Nagrody za osiągnięcia sportowe: Krzysztof Zych, Bartłomiej Chałubiński, Katarzyna Kowalska, Igor Barul, Weronika Bednarczyk, Karolina Łęgosz,

Przemówienie końcowe w imieniu absolwentów wygłosiła  Karolina Abratkiewicz

Po części oficjalnej jeszcze PROGRAM ARTYSTYCZNY dedykowany ABSOLWENTOM, a w nim scenki z życia szkoły, pamiątkowe slajdy, nostalgiczne piosenki. Program przygotowany pod kierunkiem panaPiotra Podogrockiego, a na koniec zaproszenie na hubalową zupę z kotła.

Akademię poprowadziły: Ola Pancer i Agata Wasiak – uczennice kl II P.

Data dodania: 2017-04-29