Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Zakończenie roku z Michałem Wiśniewskim
Zakończenie roku z Michałem Wiśniewskim

W dniu 23 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Ponagimnazjalnych w Drzewicy miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Gościem uroczystości był znany artysta polskiej sceny muzycznej Michał Wiśniewski – urodzony w Łodzi, lider zespołu ICH TROJE.

Wizyta piosenkarza w naszej szkole była owiana tajemnicą do samego końca. Tym większą niespodzianką okazała się dla uczestników uroczystości. Społeczność szkolna może czuć się wyróżniona, ponieważ staliśmy się, jak dotąd, jedyną szkołą w naszym regionie, którą odwiedził  Michał.

Szczególnym punktem programu było wystąpienie artysty. Nawiązując doskonały kontakt z publicznością, opowiadał on o swoich szkolnych doświadczeniach. Przyjazna, domowa atmosfera panująca w naszej placówce sprawiła, że gość obiecał, iż odwiedzi jeszcze naszą szkołę razem ze swoim zespołem i wtedy sobie wspólnie pośpiewamy…

Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Michałowi za tę bezinteresowną, świadczącą o wysokiej klasie, przyjacielskiej wizycie. Za to, że wśród natłoku obowiązków, znalazł czas, aby nam go poświęcić.

Dla wszystkich piosenki m.in. Michała wykonał szkolny zespół w składzie: Łukasz Abramczyk, Paweł Kowalski, Adam Madzio oraz Maciej Żach wraz z wokalistą Dominikiem Kwietniem. Uroczystość prowadzili: dyrektor szkoły Marian Pisarski oraz uczniowie Weronika Dziurzyńska i Adam Dziurzyński.

Podczas uroczystości odbył się też pokaz umiejętności samoobrony, których nabywają podczas zajęć dodatkowych uczniowie klas policyjnych naszej szkoły, a także tradycyjnie wręczono nagrody statutowe, świadectwa promocyjne oraz świadectwa ukończenia szkoły przez uczniów klasy III zasadniczej (wych. Anna Niemczyk- Więckowska).

Lista nagrodzonych uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy w roku szkolnym 2016/2017

Bardzo dobre wyniki w nauce:

Wójcik Paulina

Wiśniewska Dominika

Szymański Jakub

III ZSZ

Osiągnięcia sportowe i zaangażowanie w życie szkoły:

Babisz Bartłomiej

Sport i zaangażowanie