Jestes tutaj: Strona glówna -> News: SPEKTAKULARNY SUKCES UCZNIÓW „Hubala”
SPEKTAKULARNY SUKCES UCZNIÓW „Hubala”

W dniu 14 III 2018 r. w SOS w „Centrum Edukacji i Rozwoju” w Opocznie odbył się VII  Międzyszkolny Konkurs

BHP– dla uczniów klas zawodowych. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów z 10 szkół z woj. łódzkiego.

Nasi uczniowie z kl. III ZSZ -Paulina Cichosz, Bernadetta Olszewska i Wiktor Witoń pod opieką p. Elżbiety Woźniak wzięli udział w konkursie, który składał się z dwóch etapów:- wiedzowego (test jednokrotnego wyboru) oraz plastycznego (wykonanie pracy w dowolnej technice na temat „Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”)

W konkursie wiedzowym najlepsza z naszej szkoły okazała się Bernadetta Olszewska, natomiast w plastycznym – nasi uczniowie nie mieli sobie równych:

Paulina Cichosz - I miejsce (nagrodą był tablet Lenovo)

Wiktor Witoń - II miejsce ( nagrodą były bezprzewodowe słuchawki)

Fundatorem nagród była Państwowa Inspekcja Pracy w Łodzi.

Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy upominek – czarną saszetkę-„nerkę”.

Po oficjalnym rozdaniu nagród i zakończeniu konkursu organizatorzy zaprosili wszystkich gości, uczestników oraz ich opiekunów na wspólny obiad.

Gratulujemy naszym uczniom udanego udziału w konkursie  oraz zdobycia cennych nagród.

Data dodania: 2018-03-21