Jestes tutaj: Strona glówna -> News: CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA
CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA

loga

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Powiat Opoczyński

w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Program Operacyjny Kapitał Ludzki realizuje projekt:

„Rozwój Kompetencji-drogą do Przyszłości. Realizacja kursów Microsoft i Cisco oraz zajęć dydaktyczno-wyrównawczych”

We wrześniu br. zakończyła się rekrutacja do I Cyklu Zajęć Pozaszkolnych 2011/2012, w wyniku której zakwalifikowano do udziału w projekcie 48 Uczniów/Uczennic klas III i IV Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Opocznie oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych  w Drzewicy.

Dzięki zajęciom zakwalifikowani do projektu Uczniowie/Uczennice mogą doskonalić umiejętność z zakresu terminologii technicznej i zawodowej co pozwoli im uzyskać wyższe wyniki na egzaminach zawodowych. Jak również podnieść kompetencje informatyczne poprzez uczestnictwo w certyfikowanych kursach Microsoftu. Ponadto zajęcia poszerzono dodatkowo o warsztaty z doradztwa edukacyjno-zawodowego.

I Cykl projektu realizowany jest w roku szkolnym 2011/2012

CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA