Jestes tutaj: Strona glówna -> News: UCZNIOWIE HUBALA POMAGAJĄ ŁUKASZOWI
UCZNIOWIE HUBALA POMAGAJĄ ŁUKASZOWI

W czwartek, 29 listopada uczniowie naszej szkoły przeprowadzili zbiórkę pieniędzy, aby wspomóc ucznia szkoły podstawowej w Drzewicy, który potrzebuje rehabilitacji.
Akcja polegała na sprzedaży ciast przygotowanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli szkół Hubala, a przeprowadzona została niezwykle sprawnie i skutecznie przez uczennice klas pierwszych naszej szkoły: Julię Białek, Olę Kruk, Kasię Madej i Gabrysię Nogę pod opieką nauczycielek pani Justyny Bomby i pani Beaty Pancer. Naszej ekipie (tylko w ciągu jednego dnia) udało się uzbierać aż 1170 zł !!!
Pyszne słodkości organizatorki sprzedawały nie tylko w szkole, ale również na mieście.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję: uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz lokalnym instytucjom i osobom prywatnym.

Data dodania: 2018-12-05