Jestes tutaj: Strona glówna -> News:

Siatkarki z ZSPg znów najlepsze!!!

W dniu 4 listopada 2011 roku, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie, odbył się Turniej w Piłkę Siatkową Dziewcząt Szkół Powiatu Opoczyńskiego o Puchar Dyrektora ZSPg nr 1 w Opocznie, z okazji 50-lecia Szkoły. Do Turnieju zgłosiły się w sumie cztery drużyny, Zespół Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie, Zespół Szkół Samorządowych nr 3, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. Zawody rozgrywano systemem „każdy z każdym”.

W tym dniu nie było mocnych na nasze dziewczyny, które wygrały wszystkie mecze, dzięki czemu zdobyły główne trofeum Turnieju, Puchar Dyrektora za zajęcie I miejsca.

Dziewczyny wystąpiły w składzie: Aneta Woźniak, Monika Płóciennik, Kamila Dolot, Marika Milczarek, Paulina Noga, Amelia Wacławiak, Anna Wrzecionowska. Opiekun Grzegorz Januszewski.

Gratulujemy sukcesu i  czekamy na dalsze osiągnięcia !!!

Data dodania: 2011-11-15