Jestes tutaj: Strona glówna -> News: BEZPIECZEŃSTWO W SIECI
BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

W naszej szkole został zorganizowany tydzień przebiegający pod hasłem „Bezpieczeństwo w sieci”.

W szczególności uczniowie klas pierwszych zasięgnęli wielu ciekawych porad i informacji dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu. Na podstawie przedsięwzięć zorganizowanych w ramach akcji m. in. wykładów i pogadanek pani pedagog – Beaty Pancer, możemy powiedzieć, że nasza młodzież potrafi odpowiedzialnie publikować materiały i informacje dotyczące ich samych lub innych osób (za ich zgodą), przewidując konsekwencje, jakie może to spowodować. Młodzi ludzie wiedzą również, że anonimowość w Internecie może mieć dobre i złe strony.

Podsumowaniem całego projektu był konkurs plastyczny pod hasłem „Bądź bezpieczny w sieci”. Uczniowie z wielką chęcią i zapałem do pracy wzięli udział w konkursie.

Prezentujemy listę zwycięzców:

I.            Martyna Pawul (I TLp)

II.            Oliwia Stępień (I TLg)

III.            Wiktoria Wojtunik (I TLp)
Wyróżnienie dla uczennicy Oli Kruk (II T)

Serdecznie gratulujemy!

Uczennice otrzymały nagrody rzeczowe w postaci ciekawych książek, a także pomocy naukowych.

Przedsięwzięcie zostało zorganizowane oraz przeprowadzone przez pedagoga szkolnego – panią Beatę Pancer we współpracy z Samorządem Uczniowskim.

Autor:

Julia Łaska