Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Medale lekkoatletów z HUBALA w Spale
Medale lekkoatletów z HUBALA w Spale

24 lutego w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale odbyły się XII Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w lekkoatletyce. W zawodach wzięło udział ponad 700 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu opoczyńskiego. Wśród młodych sportowców było 18 uczniów „Hubala”. Największe powody do zadowolenia miał uczeń klasy IV Technikum LogistycznegoDominik Walasik, który już trzeci raz z rzędu był najlepszy w konkurencji pchnięcia kulą. Przy okazji o 2 centymetry poprawił należący do niego rekord powiatu. Ponadto bardzo dobrze zaprezentowali się:Mateusz Kołodziejczyk(III T) w biegu na 60 metrów zajmując trzecie miejsce oraz Dawid Kolmaga        (III T) w biegu na 300 metrów, który również stanął na podium.

Dominikowi, Dawidowi i Mateuszowi serdecznie gratulujemy !

Data dodania: 2020-03-03