Jestes tutaj: Strona glówna -> News: XXVI Przeglądu Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2020” online.
XXVI Przeglądu Piosenki o Łodzi „Łódzkie Skrzydła 2020” online.

Konkurs online zorganizowano po raz pierwszy w związku z pandemią koronawirusa. Dotegorocznego przeglądu zostało zgłoszonych 62 prezentacje. W zdecydowanej większości byli tosoliści. Wysłuchano również 14 zespołów, jak wiemy z przyczyn oczywistych w okrojonym składzie,które zaprezentowały bardzo ciekawe wykonania. Poziom jak zwykle był wysoki . Naszą szkołęreprezentował zespół „KREATYWNE” w składzie: Gabriela Noga, Izabela Kobyłka, Julia Mastalerz,Małgorzata Wójcik, Martyna Pawul i Magdalena Szpocińska. Dziewczęta wykonały piosenkę„Pietryna” z własnym akompaniamentem instrumentalnym . Do konkursu zespół przygotowała p.Anna Pietrasik. Ich wykonanie uplasowało je na III miejscu w województwie. Jest to ogromneosiągnięcie i wyróżnienie. Serdecznie im gratulujemy.

Data dodania: 2020-11-23