error
Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Nasza Szkoła Partnerem pierwszego w dziejach Drzewicy Questu.
Nasza Szkoła Partnerem pierwszego w dziejach Drzewicy Questu.

Nasza Szkoła Partnerem pierwszego drzewickiego questu.

Quest

"Questem po Drzewicy- turystyczny charakter miasta. Łączymy Pokolenia!"- to projekt zapoczątkowany przez Uniwersytet Trzeciego Wieku, w który włączyli się nauczyciele i uczniowie naszej Szkoły. Uczestnicy wzięli udział w spotkaniach szkoleniowych on-line oraz warsztatach praktycznych prowadzonych przez trenerów z Fundacji Mapa Pasji. Nasza współpraca i zaangażowanie, a przede wszystkim wiedza, doświadczenie i umiejętności członków zespołu,  przyczyniły się do powstania wierszowanej gry terenowej pt."Ścieżki historii z Maciejem Drzewickim." Niech ten innowacyjny "produkt turystyczny" będzie  sposobem na integrację międzypokoleniową, urozmaicone rodzinne spotkania i świetną zabawę.  Zapraszamy do atrakcyjnej i aktywnej formy zwiedzania naszego rodzinnego miasta. Zostań odkrywcą naszego Questu po ścieżkach historii! Poczuj pasję!😊

"Pracę nad tworzeniem Questu oceniam bardzo pozytywnie. Najważniejszymi punktami tego zadnia były : zapoznanie się z terenem i historią naszego miasteczka, a także międzypokoleniowe wspólne tworzenie czegoś co da rozrywkę wszystkim grającym. Podczas przygotowań tworzenia Questu i trwania gry młodzież mogła dowiedzieć się wiele ciekawostek od osób starszych, którzy opowiadali nam różne wydarzenia związane z Drzewicą, dlatego myślę, że warto brać udział w takich przedsięwzięciach. Uważam, że młodzież powinna udzielać się w takich akcjach, ponieważ płynną z tego korzyści edukacyjne (możemy dowiedzieć się wiele ciekawych informacji) oraz zdrowotne 😁"

wypowiedź naszej uczennicy, Gabrieli Nogi z kl.3T

UTW zaprasza uczniów i nauczycieli do dołączenia do grupy na FB "Questem po Drzewicy..." Wkrótce na tej stronie pojawi się konkurs z nagrodami, do udziału w którym zachęcają twórcy questu.

Uczniowie: Gabriela Noga, Maciej Kwaśniewski. Nauczyciele - koordynatorzy: Magdalena Drążkiewicz, Andrzej Kwiecień. 

 

Galeria

Data dodania: 2021-03-07