Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Mikołajki
Mikołajki

Wiadomo nie od dziś, że na uczniów Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy zawsze można liczyć. Tym razem uczniowie Technikum im. HUBALA: Jakub Kalużny, Maciej Chrobak, Bartłomiej Chrobak, Gabriela Kośka, Marta Kośka, Weronika Walasik, Otylia Łysakowska, Marcelina Kaczmarek oraz Kamil Jakubczyk wystąpili w roli pomocników Świętego Mikołaja.

W niedzielę, 5 grudnia, Bazylika w Studziannie po brzegi wypełniona była dziećmi, które przybyły wraz ze swoimi rodzinami i z niecierpliwością oczekiwały na spotkanie z ich ulubionym świętym – Świętym Mikołajem. Dzieci było tak dużo, że gdyby nie pomoc naszych wolontariuszy – Mikołaj na pewno nie poradziłby sobie z rozdawaniem prezentów.

Warto dodać, że na niedzielne spotkanie Mikołaj przybył do Sanktuarium na zaproszenie Stowarzyszenia Bazyliki w Studziannie, a prezes Stowarzyszenia – Marian Pisarski złożył serdeczne podziękowania tym, którzy pomogli Mikołajowi: Tobiaszowi Bocheńskiemu – Wojewodzie Łódzkiemu, Dominikowi Niemirskiemu – wiceburmistrzowi Drzewicy oraz paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Brudzewicach, a także uczniom HUBALA.

Data dodania: 2021-12-07