Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Podniesienie kompetencji nauczycieli Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy
Podniesienie kompetencji nauczycieli Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020

Powiat Opoczyński ogłasza nabór nauczycieli/nauczycielek realizujących kształcenie zawodowe w Technikum imienia majora Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Zespole Szkół Powiatowych w Drzewicy

na szkolenia organizowane

w ramach projektu

pn. „Podniesienie kompetencji nauczycieli Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy  – szansą na zatrudnienie dla uczniów na rynku pracy”

W projekcie może uczestniczyć 3 nauczycieli/nauczycielek realizujących kształcenie zawodowe
z przedmiotów logistycznych w Zespole Szkół Powiatowych w Drzewicy.

Nauczyciele/nauczycielki mogą skorzystać z następujących form wsparcia:

• Kurs w zakresie wózków jezdniowych (widłowych) z napędem silnikowym wraz z wymianą butli,
  • Kurs przygotowujący na instruktora -wykładowcę w zakresie prowadzenia szkoleń dla operatorów wózków jezdniowych,
  • Szkolenie w zakresie obsługi sprzętu oraz pomocy dydaktycznych w ramach doposażenia pracowni szkolnych w zawodzie technik logistyk.

Nauczyciel/nauczycielka może zgłaszać się poprzez wypełnienie podpisanego formularza zgłoszeniowego dostępnego w biurze projektu i sekretariacie szkoły.

O zakwalifikowaniu się do projektu decyduje zgodność kształcenia przedmiotów logistycznych w Zespole Szkół Powiatowych w Drzewicy oraz  pisemna informacja Dyrektora Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy o potrzebie podniesienia  kompetencji przez nauczyciela/nauczycielkę zaplanowanym wsparciem.

W przypadku większej niż planowano liczby osób chętnych niż planowana w projekcie, pierwszeństwo udziału będzie miał nauczyciel/nauczycielka z najniższymi dochodami netto na osobę w rodzinie za 2021 r. na podstawie oświadczenia nauczyciela/nauczycielki.

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy złożyć do 13 maja 2022 r. w Biurze Projektu lub Sekretariacie szkoły

Projekt realizowany jest w ramach:

Osi priorytetowej XI. Edukacja, Kwalifikacje, Umiejętności

Działanie XI.3 Kształcenie zawodowe,