Jestes tutaj: Strona glówna -> News: ZESPÓŁ SZKÓŁ POWIATOWYCH W DRZEWICY SZKOŁĄ MARZEŃ !
ZESPÓŁ SZKÓŁ POWIATOWYCH W DRZEWICY SZKOŁĄ MARZEŃ !

W czwartek, 7 lipca br. na zaproszenie Dyrektora szkoły Mariana Pisarskiego w drzewickim HUBALU gościł prezes zarządu  PKP Intercity S. A.  pan Marek Chraniuk wraz z dyrektor ds. zarządzania zasobami ludzkimi i pełnomocnikiem zarządu panią Ewą Boguszewską. Gościom z Warszawy towarzyszyli: prezes PKP Intercity REMTRAK pan Witold Bawor, członek zarządu pan Bogdan Kubiszewski, księgowa firmy pani Anna Zięba. W murach szkoły w roli gospodarzy zacnych gości przyjęli: z ramienia organu prowadzącego - wicestarosta powiatu opoczyńskiego pani Maria Barbara Chomicz oraz dyrektor szkoły pan Marian Pisarski.

Czwartkowa wizyta zorganizowana została w ramach coraz prężniej układającej się współpracy pomiędzy szkołą w Drzewicy a spółką PKP Intercity. Drzewicki HUBAL aspiruje do statusu szkoły ministerialnej. Jako przyszła szkoła resortowa stawiamy na dynamiczny rozwój kształcenia zawodowego pod kątem kierunków, które zapewnią naszym absolwentom sukces na rynku pracy.

Data dodania: 2022-07-08