Jestes tutaj: Strona glówna -> News: CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA 5
CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA 5

loga

Powiat Opoczyński

w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Program Operacyjny Kapitał Ludzki realizuje projekt:

„Rozwój kompetencji-drogą do Przyszłości. Realizacja kursów Microsoft i Cisco oraz zajęć dydaktyczno-wyrównawczych”

Dnia 15 stycznia br. odbyło się pierwsze szkolenie Cisco CCNA Exploration odbywające się w formie wykładów i laboratoriów.

Kurs CCNA Exploration jest kursem początkowym, przeznaczonym dla osób które rozpoczynają swoją przygodę z sieciami komputerowymi oraz technologią CISCO.

Kurs nie wymaga od Uczestników/Uczestniczek projektu żadnej wiedzy początkowej dotyczącej sieci komputerowych, gdyż w trakcie trwania kursu wszystko omawiane jest od podstaw.

Każdy Uczestnik/Uczestniczka kursu Cisco CCNA Exploration ma do dyspozycji  stanowisko komputerowe w pracowni Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Opocznie.

W ramach projektu pracownia w ZSP g Nr 1 w Opocznie została wyposażona w sprzęt niezbędny do przeprowadzenia kursu Akademii Cisco CCNA Exploration tj. zestaw startowy, szafę sieciową i dodatkowe wyposażenie do prowadzenia ćwiczeń laboratoryjnych, który po zakończeniu projektu będzie służył edukacji Uczniów/Uczennic szkoły.

CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA

REALIZATOR PROJEKTU: