error
Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Nie zostawiaj przyszłości przypadkowi – zainwestuj w kursy od ekspertów i zdaj egzamin z wysokim wynikiem!
Nie zostawiaj przyszłości przypadkowi – zainwestuj w kursy od ekspertów i zdaj egzamin z wysokim wynikiem!

Drodzy Rodzice, Szanowni Maturzyści!

Wierzymy, że edukacja jest kluczem do przyszłości. Dlatego z entuzjazmem prezentujemy Wamwyjątkową ofertę kursów, które mogą pomóc w osiągnięciu najlepszych wyników na egzaminieósmoklasisty oraz maturze.

Dlaczego warto zainwestować w te kursy?

Ekspert w dziedzinie: Kursy są prowadzone przez laureatów konkursu Nauczyciel Roku, którzyposiadają bogate doświadczenie w nauczaniu online.Jakość: Program kursów jest w pełni zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki.Wsparcie: Za kursami stoi Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego, gwarantującynajwyższy poziom merytoryczny.Atrakcyjna cena: Dzięki współpracy z Fundacją Miasto, powołaną przez Związek Miast Polskich,mieszkańcy naszego powiatu mogą skorzystać z aż 70 % zniżki!Wsparcie dla potrzebujących: Dla uczniów z ośrodków wychowawczych oraz objętych pieczązastępczą organizatorzy zapewniają całkowicie bezpłatne kursy.

Jak to działa?

Dzięki podpisanemu przez władze powiatu porozumieniu z Fundacją Miasto, na stronie kursówlecturusjunior.pl została aktywowana specjalna ulga dla mieszkańców naszego powiatu.Wystarczy wprowadzić swój kod pocztowy, aby skorzystać z tej niesamowitej oferty.

Co zawierają kursy?

Kursy startują 6 listopada i obejmują 25 godzin lekcyjnych dla każdego z trzech przedmiotów:matematyki, języka polskiego i języka angielskiego. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w formieonline, z dostępem do materiałów VOD z poprzednich lekcji. Podczas kursu uczniowie nie tylkoutrwalą wiedzę, ale także poznają strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych.

Nie przegap tej okazji!

To wyjątkowa szansa, by przygotować się do egzaminów i zainwestować w swoją przyszłość.Zachęcamy do skorzystania z tej oferty i dołączenia do grona tych, którzy postawili na sukces.

Data dodania: 2023-09-14