Jestes tutaj: Strona glówna -> News: "Z Londynu" do Drzewicy
"Z Londynu" do Drzewicy

W dniu 20 września 2012 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy odbyło się spotkanie z olimpijczykami w kajakarstwie górskim – LONDYN 2012.

Reprezentanci naszego kraju: Natalia Pacierpnik, Grzegorz Kiljanek i Piotr Szczepański to absolwenci drzewickiego liceum. Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość obejrzenia prezentacji multimedialnej, ukazującej wieloletni dorobek LKK Drzewica. Prezentację tę, z wielkim znawstwem w tej dziedzinie sportowej, komentował prezes LKK – Krzysztof Supowicz (również absolwent naszej szkoły). W trakcie spotkania uczniowie zadali szereg pytań dotyczących problematyki związanej z kajakarstwem górskim. Najciekawsza część rozmów dotyczyła startu naszych olimpijczyków podczas zawodów w Londynie. Na koniec spotkania zostały wręczone honorowym gościom pisemne podziękowania i upominki z logo szkoły. W rewanżu pani Dyrektor otrzymała od zaproszonych gości szalik olimpijski z ich autografami.

Druga część wizyty to: wspomnienia związane ze szkołą, spacer po szkole i, jak staropolska gościnność nakazuje, poczęstunek oraz wspólne zdjęcia.

Pomysłodawcami i organizatorami spotkania byli: Elżbieta Woźniak, Grażyna Wójcik i Piotr Podogrocki.

Data dodania: 2012-09-27