Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
„ŁĄCZY NAS DRZEWICA” – integracja międzyszkolna

„ŁĄCZY NAS DRZEWICA” – integracja międzyszkolna

W piątek 21 lutego gościliśmy w naszej szkole uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy.

Z racji projektu pod tytułem „Łączy nas Drzewica”, przygotowanego przez panie: Anitę Lach oraz Katarzynę Fatalską, zarówno uczniowie szkoły średniej, jak i podstawowej mogli poszerzyć swoją wiedzę o naszym mieście.Wiele pozytywnych emocji dostarczył młodszym uczniom quiz z wiedzy o Drzewicy. ...

Data dodania: 2020-02-25
KIERMASZ CHARYTATYWNY

KIERMASZ CHARYTATYWNY

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wsparli charytatywną akcję zbiórki pieniędzydla Łukasza – ucznia szkoły podstawowej w Drzewicy. W szkole został zorganizowany kiermasz ciast,podczas którego uczennice sprzedawały wypieki przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Akcjaspotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej - wszyscy chętnie smakowali ciastupieczonych przez swoich kolegów i koleżanki - a zaangażowanie uczennic w organizację zasługuje naogromne uznanie.

Data dodania: 2020-02-24
Walentynki w Hubalu

Walentynki

14 lutego (piątek) świętowaliśmy szkolne Walentynki . Dzień ten upłynął w naszej szkole w atmosferze miłości , życzliwości i przyjaźni . Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, która cieszyła się wśród uczniów dużym zainteresowaniem. Do kolorowo przyozdobionych skrzynek uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka , które potem trafiły do rąk sympatii . Nie zapomniano również o odpowiedniej dekoracji korytarzy . Z przygotowanej  przez uczniów gazetki dowiedzieliśmy się, jak te ważne dla każdego z nas słowa  „Kocham Cię” brzmią w różnych językach. Dla wszystkich, którzy w tym dniu nie zapomnieli o czerwonym akcencie w ubiorze  Samorząd Uczniowski przygotował słodkie niespodzianki. Dziękujemy  wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy.                                                                                                                                                   

W górę serca!

                          Samorząd Uczniowski

                                   Beata Pancer

Data dodania: 2020-02-19
BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

 

W naszej szkole został zorganizowany tydzień przebiegający pod hasłem „Bezpieczeństwo w sieci”.

W szczególności uczniowie klas pierwszych zasięgnęli wielu ciekawych porad i informacji dotyczących bezpiecznego korzystania z Internetu. Na podstawie przedsięwzięć zorganizowanych w ramach akcji m. in. wykładów i pogadanek pani pedagog – Beaty Pancer, możemy powiedzieć, że nasza...

Data dodania: 2020-02-18
I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy

I Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej w Drzewicy

W tym roku szkolnym po raz pierwszy w Drzewicy powstała Młodzieżowa Rada Miejska. Pierwsza, inauguracyjna sesja miała miejsce w piątek, 31 stycznia.

W posiedzeniu wzięło udział 14 z 15 radnych wybranych podczas grudniowych wyborów przeprowadzonych we wszystkich szkołach działających na terenie Gminy Drzewica.

Nasza szkoła otrzymała cztery mandaty i w styczniowym posiedzeniu brało udział czworo radnych: Martyna Oracz (kl. 2 LO), Martyna Pawul (kl. 1 T. log.p), Maciej Grudziecki (kl. 2 T.log.), Jakub Gwóźdź (klasy 2 T.inf.)....

Data dodania: 2020-02-07