Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News

Data dodania: 2018-12-22
Świątecznie w Hubalu.

W piątek, 21 grudnia obchodziliśmy szkolną wigilię. W rodzinnej, ciepłej atmosferze uczniowie i grono pedagogiczne podzielili się opłatkiem, złożyli życzenia i wspólnie odśpiewali kolędy. Przy wigilijnym stole, na którym znalazły się smakołyki przygotowane przez uczniów i ich rodziców oraz pracowników szkoły, czas upływał bardzo świątecznie i przyjemnie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie tego dnia i składamy najlepsze życzenia: zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i pomyślności w Nowym Roku.

Data dodania: 2018-12-22
HUBALOWA WIGILIA 2018

Już po raz  dwunasty na leśnej polanie Bielawy, położonej w lasach Nadleśnictwa Opoczno, odbyła się „Hubalowa Wigilia”. 7 grudnia 2018 roku uczniowie szkół Hubala wraz z opiekunami Panią wicedyrektor Anną Niemczyk-Więckowską, Panem Andrzejem Kwietniem oraz Panem Remigiuszem Biedrowskim udali się tam na wspólne zaproszenie Dyrekcji Zespołu Szkół Zawodowych im. mjra Henryka Dobrzańskiego „Hubala” w Radomiu oraz Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Łodzi. Uroczystość rozpoczęła Pani Beata Jasek- dyrektora ZSZ w Radomiu, a w okolicznościowych wystąpieniach głos zabrali leśnicy oraz ks. Stanisław Drąg, który odmówił modlitwę i pobłogosławił opłatek.

Ubraliśmy choinkę, następnie podzieliliśmy się opłatkiem. Złożyliśmy wieńce przed kamieniem - pomnikiem, upamiętniającym wieczerzę wigilijną 24 grudnia 1939 roku z udziałem całego...

Data dodania: 2018-12-12
ARTYSTYCZNE SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW

We wtorek, 27 listopada 2018 roku odbyła się 15. edycja Przeglądu Dorobku Artystycznego Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Opoczyńskiego, w której nasza szkoła uczestniczy corocznie. To właśnie nasi uczniowie: Filip Kopczyński(I T) i Maciej Łaski(I P) poprowadzili tegoroczne widowisko. Artystyczne występy szkół oglądali: Poseł na Sejm RP Robert Telus, Starosta Opoczyński Marcin Baranowski, Wicestarosta Maria Barbara Chomicz, Radne Rady Powiatu Maria Witkowska oraz Grażyna Wójcik, a także Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Opocznie Andrzej Śliwka, Dyrektor Muzeum Regionalnego Adam Grabowski oraz Dyrektorzy i Nauczyciele szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat. Hasłem tegorocznej edycji było „Niepodległa dla wszystkich”. Nasza szkoła przygotowała występ słowno muzyczny zatytułowany „Anonimowi bohaterowie niepodległości”. Widowisko historyczne obrazowało życie szkoły w latach 1913-1919. W początkowym akcie uczniowie i nauczycielka mówili w...

Data dodania: 2018-12-12
MIKOŁAJKI W HUBALU

W czwartek, 6 grudnia obchodziliśmy w naszej szkole Mikołajki. W związku z tym dniem Samorząd Uczniowski zorganizował projekcję filmu na hali gimnastycznej. Uczniowie oraz nauczyciele Hubala obejrzeli film „Jurassic World”, a także zostali zaskoczeni słodką niespodzianką od samego Świętego Mikołaja i jego pomocnika. Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole.

Julia Łaska,  kl. II T

Data dodania: 2018-12-12