Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
IX ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA W HUBALU

4 października 2019 r. -  IX Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

W naszej szkole w dniach 2 i 3 października odbyło się odpytywanie chętnych uczniów ze wszystkich klas- ze znajomości tabliczki mnożenia.

W tej akcji brali też udział Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy obsługi, którzy wykazali się bardzo dobrą i dobrą znajomością tabliczki mnożenia- zostali nagrodzeni tytułem eksperta tabliczki mnożenia.

Z każdej klasy został wyłoniony zwycięzca- klasowy mistrz tabliczki mnożenia....

Data dodania: 2019-11-26
OPIEKA STOMATOLOGICZNA W SZKOLE
KULINARNE INSPIRACJE

O tym, że nasi uczniowie są wspaniali i utalentowani wiemy nie od dziś. Ciągle jednak zaskakują nas swoimi możliwościami. Dziś klasa I TLg zafundowała nam prawdziwy festiwal smaków i lekcję zdrowego odżywiania. Uczniowie udowodnili, że to, co zdrowe absolutnie nie musi być niesmaczne i nudne. Ich oryginalne i pięknie podane a do tego niesamowicie smaczne sałatki owocowe można podziwiać na zdjęciach. Projekt jest realizowany pod kierunkiem p. K. Biazik. Następna odsłona już za tydzień - tym razem spróbuje nas zadziwić klasa I TKIg. Życzymy powodzenia i już nie możemy się doczekać...

 

-GALERIA-

Data dodania: 2019-11-14
ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI w HUBALU

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI w HUBALU

 

W piątek świętowaliśmy 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody rozpoczęły się przed budynkiem szkoły wspólnym odśpiewaniem "Mazurka Dąbrowskiego" oraz wzniesieniem flagi na maszt. Następnie udaliśmy się do środka, aby obejrzeć występy uczniów oraz film pt. "Reduta Ordona", do którego głosu użyczyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły, a który został nagrany specjalnie na tę okoliczność przez uczniów klasy III T. ...

Data dodania: 2019-11-11
100 tys na 100-lecie województwa łódzkiego

Przystępując do program do programu "100 tys. na 100-lecie województwa łódzkiego" Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkeigo, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych w Drzewicy podjęli się cennej inicjatywy promowania ekologii na naszej planecie. W tym celu 17 października 2019r. uczniowie Hubala sadzili drzewka na terenach przyszkolnych. Sadzonki drzew i krzewów szkoła otrzymała za pośrednitwem Powiatu Opoczyńskiego.

GALERIA

Data dodania: 2019-10-24