Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
Sportowcy Powiatu Opoczyńskiego


Szymon Zawadzki
wśród najlepszych sportowców Powiatu Opoczyńskiego

W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Opocznie, dnia 22 marca 2018 roku odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień dla zawodników oraz trenerów za osiągnięcia sportowe o szczególnym znaczeniu dla Powiatu Opoczyńskiego w 2017 roku.
Miło nam poinformować, że wśród nagrodzonych, najlepszych zawodników powiatu znalazł się
uczeń klasy maturalnej naszej szkoły
Szymon Zawadzki

Wśród najlepszych trenerów nagrodzony został klubowy trener Szymona, a zarazem nauczyciel naszej szkoły
p. Piotr Podogrocki

Najważniejsze osiągnięcia Szymona - zawodnika Ludowego Klubu Kajakowego Drzewica w sezonie 2017 to:...

Data dodania: 2018-03-27
Jarmark Wielkanocny

Zapraszamy wszystkich do udziału
w
CHARYTATYWNYM JARMARKU WIELKANOCNYM
(26-27 marca 2018r., w budynku SP im. Polskich Olimpijczyków – ul. Szkolna)
organizowanym przez Szkolny Klub Wolontariatu SP im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy (z udziałem uczniów Szkół im. HUBALA w Drzewicy).
Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły pod opieką p. Justyny Bomby włączyli się w organizację tego szczytnego przedsięwzięcia, przekazując własnoręcznie wykonane kartki i ozdoby wielkanocne.
Szczegóły akcji - poniżej na plakacie.
W galerii można obejrzeć zdjęcia prac Julii Łaskiej (I T), Michała Larenty (I P), Mateusza Kołodziejczyka (I T).

Data dodania: 2018-03-23
Dominik Walasik Mistrzem Powiatu w pchnięciu kulą.

Dwa  medale przywieźli uczniowie ZSPg Drzewica z X Halowych Mistrzostw Powiatu Opoczyńskiego w Lekkoatletyce. Zawody tradycyjnie rozegrano 9 marca w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale. Organizatorem imprezy było Starostwo Powiatowe w Opocznie i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy. W zmaganiach uczestniczyło ponad 600 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu, a wśród nich reprezentacja „Hubala”. Nasi uczniowie brali udział głównie w konkurencjach...

Data dodania: 2018-03-22
SPEKTAKULARNY SUKCES UCZNIÓW „Hubala”

     W dniu 14 III 2018 r. w SOS w „Centrum Edukacji i Rozwoju” w Opocznie odbył się VII  Międzyszkolny Konkurs

BHP– dla uczniów klas zawodowych. Do konkursu przystąpiło 27 uczniów z 10 szkół z woj. łódzkiego.

Nasi uczniowie z kl. III ZSZ -Paulina Cichosz, Bernadetta Olszewska i Wiktor Witoń pod opieką p. Elżbiety Woźniak wzięli udział w konkursie, który składał się z dwóch etapów:- wiedzowego (test jednokrotnego wyboru) oraz plastycznego (wykonanie pracy w dowolnej technice na temat „Bezpieczeństwa i Higieny Pracy”)

W konkursie wiedzowym najlepsza z naszej szkoły okazała się...

Data dodania: 2018-03-21
X Ogólnopolski Turniej Klas Policyjnych 2018

W dn. 7 marca w Centrum Szkolenia Policji odbyły się eliminacje do „X Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych”. Łącznie, po spełnieniu określonych kryteriów, przystąpiło do nich 67 drużyn z całego kraju. Zostały one przydzielone do trzech ośrodków eliminacyjnych (my do CSP w Legionowie ). W ośrodku do którego nas przyporządkowano oceniano wiedzę 22 drużyn. Nasi uczniowie, pod opieką p. Piotra Podogrockiego, w składzie: Agata Bogatek, Aleksandra Abramczyk, Mateusz Jędrasik i Michał Larenta rozwiązywali test wiedzowy złożony z 40 pytań jednokrotnego wyboru. Znalazły się w nim pytania odnośnie, struktury organizacyjnej Policji, obowiązków i uprawnień policjanta, bezpieczeństwa w ruchu drogowym, historii i współczesności Policji, czy broni palnej i innych środków przymusu bezpośredniego. Mamy nadzieję na sukces, choć łatwo nie będzie, bo kwalifikacje otrzyma tylko 21 szkół z pośród 67 zgłoszonych. 

Data dodania: 2018-03-13