Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
Zakończenie Roku Szkolnego

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice!

Życzymy wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji, zachęcamy do zapoznanie się z

Poradnikiem Bezpiecznego Wypoczynku

Dyrekcja ZSPg

Data dodania: 2018-06-20
Mistrzostwa Powiatu w siatkówce plażowej

6 czerwca na boisku przy I LO im. Stefana Żeromskiego w Opocznie rozegrane zostały zawody o Mistrzostwo Powiatu w piłce plażowej zaliczane do punktacji współzawodnictwa sportowego szkół. W zawodach uczestniczyło pięć placówek: Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 w Opocznie, I Liceum Ogólnokształcące w Opocznie, Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Opocznie oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali uczniowie...

Data dodania: 2018-06-20
Nabór

Rusza nabór do szkoły dla dorosłych.


Data dodania: 2018-06-18
DZIEŃ OTWARTY w „Hubalu”

25 maja w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy miał miejsce Dzień Otwarty. Przybyli do nas uczniowie gimnazjów m. in. w Drzewicy, Poświętnym i Wygnanowie.
Powitanie gimnazjalistów przez społeczność szkolną z dyrektorem M. Pisarskim jako gospodarzem obyło się na Orliku przy ZSPg.
Przez kilka godzin miały miejsce zajęcia pokazowe:

  • Pani Barbara Stępień – rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Opocznie zachęcała...
Data dodania: 2018-06-04
Klub Liderów MłodzieżowychW dniach 23 – 27 kwietnia uczniowie naszej szkoły: Dominika Maicka, Michał Chrobak, Mateusz Kołodziejczyk i Mateusz Jędrasik wraz z opiekunem p. Andrzejem Kwietniem uczestniczyli w III Wojewódzkim Zjeździe Liderów Młodzieżowych w  Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym ZHP „Nadwarciański Gród” w Załęczu Wielkim. Tegoroczny Zajazd odbywał się pod hasłem „Znajdź pomysł na swoją przyszłość”.

Nasza szkoła jako jedyna w powiecie opoczyńskim zakwalifikowała się do udziału w tym przedsięwzięciu. Uczniowie HUBALA mieli zatem zaszczyt reprezentować podczas tego wydarzenia młodzież całego powiatu.  Organizatorem Zjazdu jest...

Data dodania: 2018-05-21