error
Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
Informacja GIS
Medale lekkoatletów z HUBALA w Spale

Medale lekkoatletów z HUBALA w Spale

24 lutego w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale odbyły się XII Halowe Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Opoczyńskiego w lekkoatletyce. W zawodach wzięło udział ponad 700 uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu opoczyńskiego. Wśród młodych sportowców było 18 uczniów „Hubala”. Największe powody do zadowolenia miał uczeń klasy IV Technikum LogistycznegoDominik Walasik,

który już trzeci raz z rzędu był najlepszy w konkurencji pchnięcia kulą. Przy okazji o 2 centymetry poprawił należący do niego rekord powiatu. Ponadto bardzo dobrze zaprezentowali się:Mateusz Kołodziejczyk(III T) w biegu na 60 metrów zajmując trzecie miejsce oraz Dawid Kolmaga        (III T) w biegu na 300 metrów, który również stanął na podium.

Dominikowi, Dawidowi i Mateuszowi serdecznie gratulujemy !

Data dodania: 2020-03-03
„ŁĄCZY NAS DRZEWICA” – integracja międzyszkolna

„ŁĄCZY NAS DRZEWICA” – integracja międzyszkolna

W piątek 21 lutego gościliśmy w naszej szkole uczniów klas ósmych ze Szkoły Podstawowej im. Polskich Olimpijczyków w Drzewicy.

Z racji projektu pod tytułem „Łączy nas Drzewica”, przygotowanego przez panie: Anitę Lach oraz Katarzynę Fatalską, zarówno uczniowie szkoły średniej, jak i podstawowej mogli poszerzyć swoją wiedzę o naszym mieście.Wiele pozytywnych emocji dostarczył młodszym uczniom quiz z wiedzy o Drzewicy. ...

Data dodania: 2020-02-25
KIERMASZ CHARYTATYWNY

KIERMASZ CHARYTATYWNY

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wsparli charytatywną akcję zbiórki pieniędzydla Łukasza – ucznia szkoły podstawowej w Drzewicy. W szkole został zorganizowany kiermasz ciast,podczas którego uczennice sprzedawały wypieki przygotowane przez uczniów i nauczycieli. Akcjaspotkała się z dużym zainteresowaniem społeczności szkolnej - wszyscy chętnie smakowali ciastupieczonych przez swoich kolegów i koleżanki - a zaangażowanie uczennic w organizację zasługuje naogromne uznanie.

Data dodania: 2020-02-24
Walentynki w Hubalu

Walentynki

14 lutego (piątek) świętowaliśmy szkolne Walentynki . Dzień ten upłynął w naszej szkole w atmosferze miłości , życzliwości i przyjaźni . Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową, która cieszyła się wśród uczniów dużym zainteresowaniem. Do kolorowo przyozdobionych skrzynek uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka , które potem trafiły do rąk sympatii . Nie zapomniano również o odpowiedniej dekoracji korytarzy . Z przygotowanej  przez uczniów gazetki dowiedzieliśmy się, jak te ważne dla każdego z nas słowa  „Kocham Cię” brzmią w różnych językach. Dla wszystkich, którzy w tym dniu nie zapomnieli o czerwonym akcencie w ubiorze  Samorząd Uczniowski przygotował słodkie niespodzianki. Dziękujemy  wszystkim, którzy przyłączyli się do zabawy.                                                                                                                                                   

W górę serca!

                          Samorząd Uczniowski

                                   Beata Pancer

Data dodania: 2020-02-19