NARODOWE CZYTANIE 2017 W ZSPg DRZEWICY

2 września 2017 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy odbyło się Narodowe Czytanie „Wesela” S. Wyspiańskiego. W wydarzeniu aktywnie uczestniczyli: przedstawicielka posła Ziemi Opoczyńskiej, władze Starostwa Powiatowego w Opocznie, Burmistrz Gminy i Miasta w Drzewicy, uczniowie, nauczyciele, rodzice, społeczność lokalna, a nawet goście z odległych stron.

Impreza ta...

Data dodania: 2017-09-05
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy

nastąpi 4 września 2017 r. o godz. 9:00

List Ministra Edukacji Narodowej.pdf

Data dodania: 2017-08-31
SUKCESY UCZNIA NASZEJ SZKOŁY

Szymon ZawackiFoto: Marek Zwoliński

Z radością informujemy, że uczeń naszej szkoły Szymon Zawadzki z klasy IIIP zdobył brązowy medal na rozgrywanych w niemieckim Hagen w dniach 17-20 sierpnia Mistrzostwach Europy Juniorów w kajakarstwie slalomowym w konkurencji zespołowej 3 x C-1 oraz 6 miejsce indywidualnie.

To nie jedyne sukcesy tego zawodnika w pracowitym dla niego okresie wakacji. Zdobył Mistrzostwo Polski Juniorów, Mistrzostwo Polski Seniorów w konkurencji zespołowej 3 x C-1 (wspólnie z absolwentami naszej szkoły Bartoszem Łęgoszem i Przemysławem Nowakiem), zajął też 4 miejsce indywidualnie na Mistrzostwach Polski Seniorów oraz 15 miejsce w Mistrzostwach Świata Juniorów w Bratysławie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Data dodania: 2017-08-29
Narodowe Czytanie

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Drzewicy i okolic do udziału w kolejnej edycji Narodowego Czytania pod patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej - Andrzeja Dudy, które odbędzie się 2 września 2017 roku (sobota) od godziny 1100, przed budynkiem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy.

W tym roku uczniowie ZSPg w Drzewicy wraz z nauczycielami i rodzicami czytać będą "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego.

Data dodania: 2017-08-23
Liceum i Szkoła Policealna

Informujemy, że w ZSPg w Drzewicy trwa nabór do szkół dla dorosłych: Liceum i Szkoła Policealna.
Szczegóły w zakładce REKRUTACJA. Zapraszamy też do sekretariatu szkoły.

Data dodania: 2017-06-30