Szkoła Policealna

Zajęcia dla klasy I Policealnej Szkoły dla Dorosłych

na kierunku opiekun medyczny

rozpoczną się 17 września 2011 (sobota)

o godzinie 8.30

Data dodania: 2011-09-15
Ofiarna dłoń

Data dodania: 2011-07-25
Szkolny zestaw podręczników 2011-2012
Ważne dla Maturzystów 2011

Zapraszam wszystkich maturzystów do odwiedzenia szkoły i odebrania haseł umożliwiających odczytanie wyników z egzaminów maturalnych. Wyniki będą dostępne od dnia 30 czerwca 2011 na stronie

wyniki.komisja.pl

Data dodania: 2011-06-03
„Chodźcie z nami nad wodę…”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy mówi „Chodźcie z nami nad wodę…”

Mamy maj, mamy ciepło, mamy koniec roku za pasem, mamy pomysły.  Co więc wymyśliliśmy?  Oprócz tego że sami korzystamy z uroków wiosny i dobrze znamy smak kiełbaski nad wodą to zrobimy prezent gimnazjalistom i zrobimy im dzień wolny od zajęć lekcyjnych, niech wyjdą na słońce.  Ponieważ nasze klasy mają już wieloletnie doświadczenie w organizowaniu rajdów, w spływach kajakowych, w zajęciach paramilitarnych z zakresu strzelectwa, musztry, sztuk walki oraz ratownictwa medycznego a do tego stawiamy na oryginalne  inicjatywy i dajemy młodzieży pole do szerokiego popisu więc i w tym tygodniu zadziało się!  Weszliśmy na moment do ...

Data dodania: 2011-05-27