error
Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News
Ważne dla Maturzystów 2011

Zapraszam wszystkich maturzystów do odwiedzenia szkoły i odebrania haseł umożliwiających odczytanie wyników z egzaminów maturalnych. Wyniki będą dostępne od dnia 30 czerwca 2011 na stronie

wyniki.komisja.pl

Data dodania: 2011-06-03
„Chodźcie z nami nad wodę…”

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy mówi „Chodźcie z nami nad wodę…”

Mamy maj, mamy ciepło, mamy koniec roku za pasem, mamy pomysły.  Co więc wymyśliliśmy?  Oprócz tego że sami korzystamy z uroków wiosny i dobrze znamy smak kiełbaski nad wodą to zrobimy prezent gimnazjalistom i zrobimy im dzień wolny od zajęć lekcyjnych, niech wyjdą na słońce.  Ponieważ nasze klasy mają już wieloletnie doświadczenie w organizowaniu rajdów, w spływach kajakowych, w zajęciach paramilitarnych z zakresu strzelectwa, musztry, sztuk walki oraz ratownictwa medycznego a do tego stawiamy na oryginalne  inicjatywy i dajemy młodzieży pole do szerokiego popisu więc i w tym tygodniu zadziało się!  Weszliśmy na moment do ...

Data dodania: 2011-05-27
Wrażenia z warsztatów

Wrażenia z warsztatów okiem gimnazjalisty.

Na początku marca zostaliśmy zaproszeni do ZSPg w Drzewicy. Przyjęli nas tam bardzo ciepło i miło. Przygotowano dla nas ciekawe zajęcia: biologiczne, geograficzne i chemiczne. Mieliśmy możliwość obejrzenia szkolnych pracowni oraz korzystać z bogatego wyposażenia.

Na zajęciach biologicznych między innymi tworzyliśmy...

Data dodania: 2011-04-20
I Wiosenna Spartakiada Młodzieży w Drzewicy

21 marca odbyła się w Drzewicy I Wiosenna Spartakiada Młodzieży. Uczniowie ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych  powiatu opoczyńskiego rywalizowali ze sobą w czteroosobowych zespołach. Reprezentowali oni cztery szkoły powiatu opoczyńskiego.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą na...

Data dodania: 2011-03-22
"Nie bądź obojętny"

"Nie bądź obojętny"-pod takim hasłem przebiegała konferencja na temat przeciwdziałania przemocy w rodzinie , w której brali udział przedstawiciele klas policyjnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy na zaproszenie  Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie insp. Janusza Mygi. Uczniowie mieli okazję poznać Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marka Działoszyńskiego, Panią Wojewodę Łódzką Jolantą Chełmińską. Podczas konferencji uczniowie wysłuchali relacji z działalności Powiatowej Policji dotyczącej przemocy w rodzinie, zdarzeń drogowych oraz szczegółowo poznać zasady funkcjonowania tzw. niebieskiej karty.

 Galeria 

Data dodania: 2011-03-22