error
Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News: 5 medali na Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce
5 medali na Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce

Dobry występ zaliczyli uczniowie naszej szkoły w Mistrzostwach Powiatu w lekkoatletyce, które odbyły się w Spale 28.01.2013 r. Już w pierwszej konkurencji zawodów skoku w dal Artur Pietrasik (kl. III T) wynikiem 5,63 zdobył złoty medal. W jego ślady poszła Magdalena Niemirska zwyciężając w pchnięciu kulą z nowym rekordem szkoły 8,78, natomiast do brązowego medalu w biegu na 300 m zabrakło jej 0,06 sekundy. Kolejne dwa miejsca na podium zajęły w skoku wzwyż kolejno drugie Magdalena Marecka (II P) i trzecie Patrycja Zięba (III P). W ostatniej konkurencji Mistrzostw kolejny brązowy medal dołożyła sztafeta 4x200m dziewcząt w składzie Patrycja Zięba, Anna Oracz (III Z), Aleksandra Bińkowska i Małgorzata Karkowska (obie I P). Do medalu w tej konkurencji wśród chłopców zabrakło naszym kilkunastu setnych. W klasyfikacji medalowej nasi uczniowie zajęli trzecie miejsce.

Data dodania: 2013-02-06