Nowe zdjecia w galerii
Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Comenius
Comenius - Bułgaria

Relacja Martyny, Pauliny i Kingi…

Cześć wszystkim.  Przesyłamy Wam pozdrowienia gorące niczym tutejsi Bułgarzy ;)  Dojechaliśmy wczoraj późnym wieczorem po długiej podróży.  Jechaliśmy bardzo długo ale fascynujące ćwiczenia, które zapoczątkował profesor Król na postojach pozwoliły nam wyprostować kości. Dodatkową atrakcją był postój na moście gdzie utknęliśmy w gigantycznym korku i czekaliśmy długi czas aby dojechać do hotelu, który znajdował się aż za rogiem… Jednak opłacało się , bo przystojni uczniowie męskiej szkoły czekali na nas godzinami tylko po to, aby wnieść nasze bagaże a już następnego dnia  oprowadzać  nas za rękę po najciekawszych zakamarkach szkoły ;)Pogoda jest super. Słonce na nasz widok od razu zaczęło świecić a hotel zasługuje na więcej niż pięć gwiazdek.

Wracamy koło wtorku wiemy, że bardzo za nami tęsknicie. Może niedługo pojawią się nowe zdjęcia więc obserwujcie na bieżąco. 

Ślemy  buziaki dla szalonej klasy IP i nie mniej szalonego pana Danielika.

Relacja Karoliny, Oli i Olgi…

Się ma mordeczki.

Pozdrowienia z gorącego Ruse. Nasza  droga trwała zaledwie 25h. Chętni  w tym czasie mogli się przespać,  inni natomiast mogli podziwiać widoki takie jak: koń z wozem  na autostradzie w eskorcie policji czy pasące się przy drodze owce. Pod koniec drogi most (Rumunia- Bułgaria) mieliśmy małą przygodę, a mianowicie jechaliśmy na wstecznym uciekając trąbiącym na nas szeregiem tirów… Pogoda naprawdę super:  Stobieniecka spalona niczym skwarka na rozgrzanej patelni, Pluta  biała jak ściana, Widawska czerwona jak burak. Niedługo będą dostępne w necie nasze focie więc sami ocenicie. Dzisiaj mamy dobre humorki bo odwiedziłyśmy szkołę męską, przed którą stało mnóstwo przystojniaków..  jest w czym wybierać (chociaż żaden nas nie chce).

Data dodania: 2013-04-17