Jestes tutaj: Strona glówna -> News: MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ
MISTRZOSTWA POWIATU W PIŁCE NOŻNEJ

W dniach 16 i 17 kwietnia przy ładnej pogodzie na boisku Orlik w Drzewicy odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt i chłopców organizowanych przez naszą szkołę. W pierwszym dniu do zawodów przystąpiły dziewczęta. Do turnieju zgłosiły się reprezentacje czterech szkół, grano systemem „każdy z każdym”. Rywalizacja była bardzo wyrównana o czym świadczą wyniki uzyskane przez nasze piłkarki.

ZSPg Drzewica – ZSO Opoczno   2-1

Bramki: Anna Szpoton, Anna Oracz

ZSPg Drzewica – ZSPg Nr 1 Opoczno  0-1

ZSPg Drzewica – SLO Opoczno  1-1

Bramkę zdobyła Dominika Pawul

Ostateczna kolejność:

1. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Opocznie
  2.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy
  3. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Opocznie
  4. Samorządowe Liceum Ogólnokształcące w Opocznie

Skład ZSPg Drzewica: Marita Wrzosek, Anna Oracz, Aleksandra Skapczyńska, Aleksandra Bińkowska, Małgorzata Karkowska, Anna Szpoton, Dominika Pawul, Paulina Czpak, Małgorzata Stępień, Klaudia Nowak.

W zawodach chłopców brało udział sześć szkół, podzielonych w wyniku losowania na dwie grupy. Nasza drużyna rywalizowała w grupie pierwszej remisując z zespołami ZST Mroczków 0-0 (rzuty karne 3-4)  oraz SLO Opoczno 1-1 (bramka Bartłomiej Wolski). Mimo, iż nasi nie przegrali żadnego spotkania nie awansowali do dalszej fazy turnieju. Mistrzami Powiatu zostali uczniowie Samorządowego Liceum Ogólnokształcącego w Opocznie, którzy w finale po remisie bramkowym, pokonali w rzutach karnych Zespół Szkół Prywatnych.

Skład naszej drużyny: Piotr Kowalski, Tomasz Domański, Krystian Gałecki, Michał Heda, Damian Białek, Bartłomiej Wolski, Piotr Abramczyk, Mateusz Brzózka, Tomasz Wołąkiewicz, Łukasz Iwanicki, Krystian Marecki, Sebastian Czechowicz.

Data dodania: 2013-04-19