Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Sejm Dzieci i Młodzieży

XXII sesja

Sejmu Dzieci i Młodzieży

01.06.2016

Młodzieżowi posłowie Maciej Żach i Jacek Wojtarek z klasy II Technikum im. mjra Hubala w Drzewicy, jako zwycięzcy tegorocznej edycji konkursu w woj. łódzkim,  przemawiali podczas 22. sesji Sejmu Dzieci i Młodzieży w Warszawie. Na sali sejmowej obecni byli m.in. Marszałek -  Marek Kuchciński,  Minister Edukacji Narodowej – Anna Zalewska, Rzecznik praw dziecka - Marek Michalak, Prezes Instytutu Pamięci Narodowej - Łukasz Kamiński oraz inni przedstawiciele świata polityki, a także, przede wszystkim – 453 młodych posłów, którzy przegłosowali w tym dniu uchwałę dotyczącą miejsc pamięci. Uczniowie szkoły  w Drzewicy wypadli świetnie w swoich wystąpieniach, które były merytoryczne, przemyślane i profesjonalnie wykonane. Dyrekcja ZSPg w Drzewicy jest dumna ze swoich uczniów i gratuluje im sukcesu całego przedsięwzięcia.

Data dodania: 2016-06-02