Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Grajcie pięknie! Głośno, wyraźnie i do przodu!
Grajcie pięknie! Głośno, wyraźnie i do przodu!

WARSZTATY Z AKTORAMI
Intensywnie trwają próby do corocznego Powiatowego Przeglądu Artystycznego Szkół.
W poniedziałek, 14 listopada, fachowego wsparcia udzielali naszym wykonawcom aktorzy scen warszawskich - Wojciech Solarz(Teatr Narodowy, Warszawa) i Robert T. Majewski (Teatr Dramatyczny, Warszawa).  Aktorzy odwiedzili naszą szkołę na zaproszenie dyrekcji, aby dzieląc się swoją profesjonalną wiedzą z młodymi adeptami sztuki teatralnej, wesprzeć ich w przygotowaniach do przeglądu. Nasi uczniowie mieli już okazję uczestniczyć w spotkaniu z Robertem T. Majewskim w poprzednim roku szkolnym, kiedy to Pan Majewski był gościem specjalnym organizowanych w szkole Mikołajków.
Tym razem zaprzyjaźniony z naszą szkoła artysta odwiedził nas z kolegą po fachu – Wojtkiem Solarzem – znanym aktorem teatralnym, filmowym, serialowym i artystą kabaretowym. Panowie przyglądali się uważnie pracy naszych uczniów podczas próby występu przygotowanego na Przegląd Artystyczny i... generalnie byli pod wrażeniem. Oczywiście, że mieli kilka uwag – niezwykle cennych, które z pewnością młodzi wykonawcy wzięli sobie do serca. Na koniec artyści podpisali się osobiście pod życzeniami sukcesu - cytując, rady aktorów brzmią: "Grajcie pięknie! Głośno, wyraźnie i do przodu!" Zarówno uczniowie, jak i opiekunowie grupy teatralnej są wdzięczni za to nieocenione, profesjonalne wsparcie i liczą na dalszą owocną współpracę artystów ze szkołą. Dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Data dodania: 2016-11-15