Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Stypendia Prezesa Rady Ministrów
Stypendia Prezesa Rady Ministrów

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów Szkół im. Hubala w Drzewicy

Ceremonia wręczenia stypendiów odbyła się 17 listopada 2017 roku w auli Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

W uroczystości wziął udział Wojewoda Łódzki Zbigniew Rau  oraz Łódzki Kurator Oświaty Grzegorz Wierzchowski.
Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznawane jest uczniom, którzy otrzymali promocję
z wyróżnieniem oraz uzyskali najwyższą w szkole średnią ocen lub wykazali szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy.

„Jesteście najlepsi wśród najlepszych” - tymi słowami przywitał Łódzki Kurator Oświaty uczestników tej wyjątkowej uroczystości.

„Jesteście kwiatem tej ziemi” - dodał  Wojewoda Łódzki.

Jako dyrektor szkoły byłem dumny, że znalazłem się w tak zacnym towarzystwie ,  że tu
w mieście wojewódzkim uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy Paulina Wójcik i Igor Ptaszek znaleźli się wśród najlepszych, że uczniowie naszej szkoły otrzymali tak prestiżowe stypendium.

Dla naszej szkoły jest to kolejny sukces pokazujący jak wiele zdolności i potencjału intelektualnego jest w naszych uczniach.

Mam nadzieję, że ten sukces zarówno dla naszej szkoły jak i dla Was będzie zaczynem do tego, by osiągnąć w przyszłości jeszcze więcej, byśmy razem wymagali od siebie dużo więcej, niż inni od nas wymagają.

Życzę  Wam dalszych sukcesów, a rodzicom gratuluję.  Proszę o  wsparcie, dalsze  pielęgnowanie i motywowanie Waszych pociech do dalszej pracy.

Marian Pisarski

Data dodania: 2017-11-21