Jestes tutaj: Strona glówna -> News: LOGISTYCY NA WYCIECZCE W POZNANIU
LOGISTYCY NA WYCIECZCE W POZNANIU

W ramach realizowanego projektu pt. „Doskonalenie umiejętności i kompetencji praktycznych uczniów Technikum i poszerzenie kompetencji nauczycieli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy – kolejny krok do sukcesu zawodowego absolwentów szkoły” uczestnicy/uczestniczki kształcący się w zawodzie technik logistyk zostali zgłoszeni na wycieczkę dydaktyczną do Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu. Uczniowie/uczennice wraz z opiekunami Panią Edytą Bartos oraz Panem Piotrem Podogrockim odwiedzili uczelnię oraz firmę logistyczną 26 stycznia 2018 r. Udział w wycieczce dydaktycznej pozwolił uczestnikom/uczestniczkom nie tylko zasmakować studenckiego życia, ale także zapoznać się z logistyką w praktyce. Podczas wizyty uczniowie/uczennice poznali perspektywy zawodowe, związane z wybranym kierunkiem, atuty studiowania w pierwszej w Polsce uczelni logistycznej oraz sprawdzili swoje praktyczne umiejętności podczas zajęć.

Program  wycieczki  obejmował:

• prezentację dotyczącą oferty edukacyjnej uczelni i zawodowych perspektyw młodych logistyków,
  • wykład oraz ćwiczenia logistyczne,
  • zajęcia w Laboratorium RFID,
  • zwiedzanie partnerskiej firmy logistycznej – Kompanii Piwowarskiej S.A. – gdzie dodatkową atrakcją była możliwość obserwacji z bliska procesu warzenia piwa.
Data dodania: 2018-02-13