Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Zakończenie roku szkolengo 2021/2022
Zakończenie roku szkolengo 2021/2022

I nadszedł ten długo wyczekiwany czas zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy – WAKACJE! 24 czerwca 2022 roku rozpoczęło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego w Zespole Szkół Powiatowych w Drzewicy. Spotkaliśmy się wspólnie na orliku. Swoją obecnością naszą uroczystość uświetnili zacni goście: Radna Powiatu Opoczyńskiego Pani Maria Witkowska, która reprezentowała Posła na Sejm RP Pana Roberta Telusa i Starostę Powiatu Opoczyńskiego Pana Marcina Baranowskiego, Pan Krzysztof Siankowski, który reprezentował Dyrektora Zakładu Linii Kolejowych w Skarżysku-Kamiennej Pana Krzysztofa Pióro, Prezes PKP Intercity REMTRAK Pan Witold Bawor, Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy Pani Agnieszka Brola, Kierownik PPP
w Opocznie z Filią w Drzewicy Pani Małgorzata Nasulewicz oraz Przedstawicielka Rady Rodziców Pani Marta Szymańska.

Za nami rok ciężkiej i wytężonej pracy. Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników
w nauce, a szczególnie uczniowi klasy III TD Michałowi Bogatkowi, który uzyskał najwyższą średnią ocen w szkole: 5,31 i został jednym z kandydatów do Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Drugim kandydatem jest Piotr Kłusek (śr. 5,19). Uczniowie którzy uzyskali najwyższe średnie w szkole to również: Natalia Cichacka (śr. 5,23), Agnieszka Kasicka (śr. 5,15), Zuzanna Dziurzyńska (śr. 5,08), Oskar Gapys (śr. 4,91) i Dawid Gosa (śr. 4.86).

Najwyższą frekwencję w roku szkolnym 2021/2022 uzyskał uczeń z klasy II TB Kacper Nowakowski. Tytuł Czytelnika Roku przyznano uczennicy klasy III TA Otylii Łysakowskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za miłe słowa i życzenia. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem firmy PKP Intercity REMTRAK, która ufundowała nagrody dla trzech najlepszych uczniów z klas technikum transportu kolejowego
i informatycznego oraz firmy PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., która przyznała bonusy dla swoich stypendystów: Małgorzaty Wójcik, Adriana Jędrzejczaka i Jana Wijaty.

Dziękujemy Panu Posłowi na Sejm RP Robertowi Telusowi za ufundowanie nagród dla uczniów szczególnie zaangażowanych społecznie. W tym roku szkolnym na wyróżnienie zasłużyli: Wiktoria Karbownik, Aleksandra Pawul, Dawid Fidos i Tomasz Wiktorowicz.

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2022-06-29