Jestes tutaj: Strona glówna -> News: CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA 6
CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA 6

loga

Powiat Opoczyński

w ramach Działania 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego Program Operacyjny Kapitał Ludzki realizuje projekt:

„Rozwój kompetencji-drogą do Przyszłości. Realizacja kursów Microsoft i Cisco oraz zajęć dydaktyczno-wyrównawczych”

Na bieżąco realizowane są zajęcia z doradztwa edukacyjno – zawodowego oraz szkolenia Cisco CCNA Exploration w ramach projektu „Rozwój kompetencji - drogą do Przyszłości. Realizacja kursów Microsoft  i Cisco oraz zajęć dydaktyczno - wyrównawczych” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  Ponadto zakończyły się zajęcia z Microsoftu MCSA 2003, które odbywały się w ZSP Nr 1 w Opocznie oraz w ZSP w Drzewicy. Wszyscy uczestnicy/uczestniczki biorący udział w I Cyklu  kursu Akademii Microsoft MCSA 2003 otrzymają zaświadczenia o ukończonym szkoleniu. Ponadto czterech najzdolniejszych uczniów/uczennic zostanie wytypowanych oraz skierowanych na Egzamin Certyfikowany z Microsoft. Pod koniec miesiąca zostało przeprowadzone badanie ewaluacyjne na podstawie wypełnionych przez uczniów/uczennice ankiet ewaluacyjnych zostanie opracowany raport okresowy.

CZŁOWIEK NAJLEPSZA INWESTYCJA

REALIZATOR PROJEKTU: