Jestes tutaj: Strona glówna -> News: 2 miejsce w półfinale wojewódzkim w piłkę ręczną
2 miejsce w półfinale wojewódzkim w piłkę ręczną

👏👏👏Kolejny sportowy sukces odnieśli uczniowie Zespołu Szkół Powiatowych z Drzewicy, zajmując 2 miejsce w półfinale wojewódzkim w piłkę ręczną. Zawody rozegrano 20 listopada w hali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim. Pomimo dużego osłabienia spowodowanego absencją kontuzjowanego, najlepszego strzelca rozgrywek powiatowych Wiktora Matuszczaka (uczeń oglądał zawody z trybun), chłopcy pokazali charakter i serce do gry.
Wyniki uzyskane przez naszą drużynę:
ZSP Drzewica - ZS CKP Bujny - 10 : 5
Bramki dla ZSP:
Filip Matuszczak – 3
Mateusz Stobieniecki – 2
Tobiasz Matuszczak – 2
Jakub Kmieciak – 1
Konrad Tąder – 1
Paweł Nowak -1
ZSP Drzewica - I LO Koluszki - 11 : 5
Filip Matuszczak – 6
Mateusz Stobieniecki – 3
Tobiasz Matuszczak – 2
ZSP Drzewica - ZSP Nr 3 Tomaszów Maz. 5:12
Bramki dla ZSP:
Mateusz Stobieniecki – 2
Filip Matuszczak – 2
Tobiasz Matuszczak – 1
Zespół „Hubala” w zawodach reprezentowali: Mateusz Stobieniecki VTBC, Jakub Kalużny VTBC, Kacper Matysiak IVTC, Paweł Nowak IVTC, Jakub Jędrzejczak IVTC, Tobiasz Matuszczak IIIC, Bartłomiej Kuc IIIC, Antoni Kołodziejczyk IIIC, Filip Matuszczak, Jakub Kmieciak, Jacek Barul, Konrad Tąder wszyscy klasa IIC, Krzysztof Klata IBC oraz Mikołaj Warda IBC.
Gratulacje dla całej drużyny i trenerowi P. Piotrowi Podogrockiemu!
👏👏👏

Data dodania: 2023-11-22