Jestes tutaj: Strona glówna -> News: Dzień Kolejarza
Dzień Kolejarza

W dniu 22 listopada rozpoczęliśmy w Naszej Szkole obchody związane z Dniem Kolejarza .Zaprosiliśmy z tej okazji Pana Prof. dra hab. inż. Marka Sitarza, który na temat kolei , bezpieczeństwana kolei, kultury bezpieczeństwa, infrastruktury kolejowej wie niemal wszystko. To wybitnynaukowiec- człowiek związany z Politechniką Śląską w Katowicach, i Akademią WSB w DąbrowieGórniczej. Naukowo Pan Profesor zajmuje się projektowaniem i eksploatacją pojazdów,zintegrowanymi systemami transportowymi oraz bezpieczeństwem i logistyką w transporcie. PanProfesor poprowadził ciekawy i ambitny wykład z dozą humoru na temat „Bezpieczeństwa i KulturyBezpieczeństwa w transporcie kolejowym”. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas kolejowychZespołu Szkół Powiatowych kierunek technik transportu kolejowego w Drzewicy. Myślimy , że naszawspółpraca zaowocuje i na pierwszym spotkaniu się nie zakończy . Serdecznie dziękujemy izapraszamy do Nas częściej.

Data dodania: 2023-11-23